WiFi ağında oturum açın hatası

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Cep telefonumdan evdeki kablosuz internet ağına bağlanmaya çalıştığımda şifre girdiğime ve doğru olmasına rağmen interneti açtığımda oturum açmamı istiyor, resimdeki gibi takılı kalıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler.
Screenshot_20181107-220443.jpg
Screenshot_20181107-220447.jpg
Screenshot_20181107-220424.png

Modem üzerindeki internet ışığı yanıyor mu? Kablo ile bağlanıldığında internete girilebiliyor mu? İnternet kesildiğinde buna benzer bir olay benim de başıma geliyordu. "Oturum Aç"a basınca telefon beni 192.168.1.1'e yönlendiriyordu ve karşıma "Ağ kablosunu kontrol edin." yazan bir ileti sayfası çıkıyordu.

Modem üzerindeki internet ışığı yanıyor mu? Kablo ile bağlanıldığında internete girilebiliyor mu? İnternet kesildiğinde buna benzer bir olay benim de başıma geliyordu. "Oturum Aç"a basınca telefon beni 192.168.1.1'e yönlendiriyordu ve "Ağ kablosunu kontrol edin." yazan bir ileti sayfası ile karşılaşıyordum.
Kablo ile ne yazık ki deneyemem. Oturum aç sayfasına yönlendirmeyi bekleyin diyor 1dk. bekliyorum bir şey olmuyor.

Peki modemin internet ışığı yanıyor mu? Yanan ledlerde gözlemlediğiniz herhangi bir sorun var mı? Açıp kapamayı denediniz mi?
Açıp kapamayı denedim. LED'ler şu şekilde:
Screenshot_20181107-225619.jpg

internetinde sorun var Bilgisayar'da sorun yok kontrol etmelisin.
Bilgisayar ile kontrolü ancak yarın yapabilirim. Yardımın için teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı