Wikipedia benzeri site için tavsiyeler

Arthas Menethil

Hectopat
En iyi cevaplar
2
Ben ektekine benzer bir site açmayı düşünüyorum (yabancı kaynaklardan bilgileri bulup elimden gelen en iyi şekilde çevirmeye çalışacağım) HTML, Java, CSS var aklımda fakat hiç bilmiyorum web programlamayı tavsiyeleriniz neler? Nerden başlamalıyım?
Teşekkürler.

IMG_20200517_224544.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Strkaos

Nanopat
En iyi cevaplar
4
Dostum HTML ve PHP öğrenmen, çok daha ileri düzey diyorsan CSS öğrenmen lazım.

inPijamas

Hectopat
En iyi cevaplar
8
Yer
Tir ná Lia
Hazır scriptler mevcut bu tarz ücretli/ücretsiz onları kullanabilirsiniz ama gelir elde etmek gibi bir düşünceniz varsa biraz zor.

detista

Kilopat
En iyi cevaplar
9
Yer
Istanbul
Ben ektekine benzer bir site açmayı düşünüyorum (yabancı kaynaklardan bilgileri bulup elimden gelen en iyi şekilde çevirmeye çalışacağım) HTML, Java, CSS var aklımda fakat hiç bilmiyorum web programlamayı tavsiyeleriniz neler? Nerden başlamalıyım?
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 565869
MediaWiki yazılımını kullanarak kendi wikinizi oluşturabilirsiniz.

permatik

Picopat
En iyi cevaplar
0
Hiç bir şey bilmeden bir şey yapmak zor iş. Hemen öğrenmeye başla bir yerden.

codelab

Picopat
En iyi cevaplar
3
Hiç bir kod ve tasarım bilgin olmadan o görselin birebir aynısı eline geçer ; ama gün geldiki web siten ile ilgili bir sorun çıktı ne yapacaksın ? Sırf güvenlik açığı olarak söylemiyorum o yüzden sen öğrenmeye bak işi zaten bir ayda çözersin emin ol .Güvenliğe de 2 hafta ayırdınmı bir de ücretli bazı organizasyonlar var oralara web site açıklarını gözden geçirttinmi tamamdır.

KS
Arthas Menethil

Arthas Menethil

Hectopat
En iyi cevaplar
2
Hiç bir kod ve tasarım bilgin olmadan o görselin birebir aynısı eline geçer ; ama gün geldiki web siten ile ilgili bir sorun çıktı ne yapacaksın ? Sırf güvenlik açığı olarak söylemiyorum o yüzden sen öğrenmeye bak işi zaten bir ayda çözersin emin ol .Güvenliğe de 2 hafta ayırdınmı bir de ücretli bazı organizasyonlar var oralara web site açıklarını gözden geçirttinmi tamamdır.
Bi wiki sitesine bile saldırı düzenlenir mi? Elimde birkaç yabancı kaynaktan pdf var zamanında humblebundle dan almıştım iş yaparlar mı acaba?

Yeni konular

Yukarı