Wild Rift hesabı ile bilgisayarda oynanabilir mi?

Riot hesabınla LoL hesabına girersin yani Wild Rift'te olan kostümler gelmez hesaba LoL hesabında ne varsa o

Wild Rift hesabı zaten Riot Hesabının bir parçasıdır. Aynı Riot hesabı ile giriş yapsan bile, LoL: Wild Rift ve LoL iki ayrı oyun olduğundan yeni bir başlangıç yapacaksın. Kısaca oyun hesabın ile giriş yaparsın ama oyunlar farklı olduğundan o oyundaki ögelerin bilgisayar versiyonuna taşınmaz.

Riot hesabınla LoL hesabına girersin yani Wild Rift'te olan kostümler gelmez hesaba LoL hesabında ne varsa o.
Şampiyonlar geliyor ise sorun yok.
Wild Rift hesabı zaten Riot Hesabının bir parçasıdır. Aynı Riot hesabı ile giriş yapsan bile, LoL: Wild Rift ve LoL iki ayrı oyun olduğundan yeni bir başlangıç yapacaksın. Kısaca oyun hesabın ile giriş yaparsın ama oyunlar farklı olduğundan o oyundaki ögelerin bilgisayar versiyonuna taşınmaz.
Birkaç farktan bahseder misiniz? Değer mi geçmeye, mobilde kalsam yeter mi?

Şampiyonlar geliyor ise sorun yok.

Birkaç farktan bahseder misiniz? Değer mi geçmeye, mobilde kalsam yeter mi?

Şampiyonlar da gelmez hocam 2 farklı oyun sadece aynı geliştirici yapmıştır.
Wild Rift güzel bir oyun chat yok küfür yok LoL kitlesi çom toksik geliyor bana. Şu an ikisini de oynamıyorum ama telefondan oynamak daha eğlenceli geliyordu bana.

Şampiyonlar da gelmez hocam 2 farklı oyun sadece aynı geliştirici yapmıştır.
Wild Rift güzel bir oyun chat yok küfür yok LoL kitlesi çok toksik geliyor bana. Şu an ikisini de oynamıyorum ama telefondan oynamak daha eğlenceli geliyordu bana.
Bir şey kaybetmezsin diyorsunuz yani. Geçmiyorum o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı