Win 10 1903 takılma sorunu

LugeR1

Decapat
Arkadaşlar bende Windows açılırken, kapanırken, bildirim bulutuna tıklayınca ve görüntü ayarlarına tıklayınca bir takılma oluyor. Bir türlü bu sorunu çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski sürümlerde böyle bir hata alıyor muydun?
Almıyorsan 1903 sürümüyle ilgili bir sorun.
Sistem bileşenlerini de söylersen bir şeyler önerebiliriz.

[QUOT
Ekran karti sürücülerin güncel mi?

dediğinizi yaptım.Ginede düzelmedi

Eski sürümlerde böyle bir hata alıyor muydun?
Almıyorsan 1903 sürümüyle ilgili bir sorun.
Sistem bileşenlerini de söylersen bir şeyler önerebiliriz.
Bilgisayarı 1 ay önce aldım.üstünde win 10 1903 sürümü kurulması gerektiği yazıyordu daha önce başka sürümleri denemedim.(Pc bu: Abra A5 V15.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook)
Windows açılırken bende de öyle oluyor. Muhtemelen 1903 sürümüyle alakalı, 1809 da böyle bir sorun yoktu.
3 bilgisayara da aynı sürümü yükledik sadece benim pc de böyle bir takılma oldu diğerleri yağ gibi akıyor

Son düzenleme:
AMD Ryzen tipi bir işlemci kullanıyorsanız son güncellemeyle uyumlu olan Chipset Driver kurmanız gerekmekte. Windows 10 1903 için son yayınlanan güncelleme performans artışı ve çeşitli hataların onarımını içeriyor.

Aynı şekilde Intel için de Windows Update üzerinden yayınlanan değil, resmi siteden yayınlanan Chipset sürücüsünü kurmanız gerekmekte. Sorun devam ederse tekrardan bildirin, farklı tespit ve onarım yöntemlerine geçelim.

AMD Ryzen tipi bir işlemci kullanıyorsanız son güncellemeyle uyumlu olan Chipset Driver kurmanız gerekmekte. Windows 10 1903 için son yayınlanan güncelleme performans artışı ve çeşitli hataların onarımını içeriyor.

Aynı şekilde Intel için de Windows Update üzerinden yayınlanan değil, resmi siteden yayınlanan Chipset sürücüsünü kurmanız gerekmekte. Sorun devam ederse tekrardan bildirin, farklı tespit ve onarım yöntemlerine geçelim.

İntel Chipset sürücüsünü nasıl kurarız biraz daha yardımcı olur musunuz.Bu bir kez daha format attım hala sorun devam ediyor

Anakart yazan yerdeki sürücüyü kurun.

Screenshot.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı