Win 10 keylerinin hangisini almalıyım?

Cevaplarınız için çok teşekkürler, büyük ihtimalle 90tl lik Home olan alıcam çünkü çoğu kişi sizin gibi pro'da çok gereksiz uygulama diyo

Yaw ne alaka ya Pro daha profesyonel isminden beli.
İçinde Home versiyonundan farklı olarak "İş Yönetimi ve Dağıtım", BitLocker ve "Windows Bilgi Koruması" özellikleri var bunlar şirketlerin işine yarayacak şeyler ama ben normal kullanıcıyım. Bu programlarda fazladan yer tutar.

İçinde Home versiyonundan farklı olarak "iş yönetimi ve dağıtım", bitlocker ve "Windows bilgi koruması" özellikleri var bunlar şirketlerin işine yarayacak şeyler ama ben normal kullanıcıyım. Bu programlarda fazladan yer tutar.

Bit locker ben kulanıyorum kendi kişisel bilgisayarımda. Peki bu bitlocker olan sürücüye virüs bulaşır mı?

Bit locker ben kulanıyorum kendi kişisel bilgisayarımda. Peki bu bitlocker olan sürücüye virüs bulaşır mı?
Pek bilmiyorum ama Windows'un sitesinde açıklama olarak; "Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker To Go her şeyi kilitler ve bu sayede hiç kimse sistem veya verilerinize erişemez." yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı