Win32 Virüsünü Temizleme

Herdprotect rehberine göre kaldırın:
Nasıl yani (bu işleri pek anlamıyorum)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani (bu işleri pek anlamıyorum)?
Hangi işlerden? Okumayı bilmen yeterli anlaman için. Kullandığın programın adını girdiğin linkteki başlığı okumayı bilmiyorsan birşey demem de girdiğin ve paylaş dediğim raporu paylaşabildiğine göre dediklerimi de bilebilmen lazım.
Rehberde ne yapacağın yazıyor.

Ya sen beni anlamadın. Dediğim şu: Bana daha önce hiç böyle bir virüs bulaşmamıştı o yüzden bu işlerden anlamam yazdım.
Rehberden derken?
Program İngilizce nereden kaldıracağım anlamadım?

Hocam dediklerini sonunda yapabildim. Şimdi win32 virüsü silinmiş midir? Ve baıdu'yu kaldırmam zorunlu mu?

Hocam dediklerini sonunda yapabildim.Şimdi win32 virüsü silinmiş midir?Ve baıdu'yu kaldırmam zorunlu mu?Bide hocam dediklerini yaptıktan sonra videolar yavaş yüklenmeye donmaya başladı.Bunun bir alakası var mı?

Baidu'yu silmen gerektiğini ve diğer işlemleri yapman gerektiğini söylemedim mi?
Hocam bir de bu dediklerini yaptıktan sonra pc acayip yavaşladı. Çekilmez hale geldi. Videolar açılmıyor, faceye zor giriyor vs bunun için ne yapabilirim?

Verdiğim işlemler sistemi yavaşlatmaktan çok hızlanmasını sağlar. Yani bunun dediklerimi yapmakla alakası yok. Görev yöneticisinden en çok tüketen programı gözlemleyin.
Videolar açılmıyor, faceye zor giriyor vs bunun için ne yapabilirim?
"Videolar açılmıyor!" Hangi videolar? Chrome üzerinden face ve videoları açın. Chrome güncelleyin.

Geri
Yukarı