Windowns 10 ekran donup kalıyor

Fatih Terzi61

Zeptopat
Daha fazla  
Laptopumu sifirladim ondan sonra bilgisayari acmaya calistiğimda, basta sifre yazma bölümü geldiği anda (bazen sifreyi yazabiliyorum Windows ekraninda da ayni sekilde donuyor) ekran, mouse, klavye hepsi ayni anda donuyor daha da calismiyor. Sonra güc tusundan kapatip aciyorum gene ayni sekilde donuyor bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS pilini çıkartıp tekrar yerine tak. ( kanımca yeterince bilgi sahibi değilsin ve en yakın teknik servise götürmen daha doğru olur ) benden daha bilgili arkadaşlar seninle ilgilenmediği için elimden gelen bu.

BIOS pilini çıkartıp tekrar yerine tak. ( kanımca yeterince bilgi sahibi değilsin ve en yakın teknik servise götürmen daha doğru olur ) benden daha bilgili arkadaşlar seninle ilgilenmediği için elimden gelen bu.

Teşekkürler deneyeceğim olur inşallah.

Şey bir de size video atayim mi bilgisiayarimda olan sorunla alakali belki daha cok bilginiz vardir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı