Windows 10 0xc004f050 Etkinleştirme Hatası

RelSanct

Hectopat
Sorun Windows 10'da etkinleştirme. Kısaca sorunumdan ve nasıl olduğundan bahsedeyim. MSI GT72 marka bilgisayarımı temizletmeye ve format attırmaya götürdüm. Format atarken galiba başka bir ürün anahtarı girilmiş ve şu ana kadar sürekli lisansınızın süresi dolmak üzere hatası aldım. Su anda ise sanırım süresi doldu ve sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyor. Gerekli araştırmaları yaptım ve ShowkeyPlus programı ile OEM Keyimi öğrendim ancak girdiğimde Windows'u aktive etmiyor.(Girdiğiniz ürün anahtarı çalışmadı. Ürün anahtarınızı kontrol edip yeniden deneyin veya başka bir tane girin. 0xc004f050 hatası alıyorum. Çözümünü bilen yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hata bende de vardı. KMSpico adlı programı dene fakat indirdiğin yere dikkat et virüslü olabiliyor.

Aynı hata bende de vardı. KMSpico adlı programı dene fakat indirdiğin yere dikkat et virüslü olabiliyor.

Dostum o programıda araştırdım işe yarıyor diyorlar da bilgisayarda zaten orijinal key var ama aktif edemiyorum. En son çare olarak onu kullanmayı düşünüyorum artık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı