Windows 10 0xc004f050 ürün etkinleştirilmedi hatası

Güven KAHVECİ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmeni
Arkadaşlar Windows 7 pro kullanıyordum. Windows 10'u rezerve ettim fakat indirme başlamamıştı. Daha sonra Windows 10 pro technopatın indirme bağlantısı ile indirip flash belleğe attım. Temiz kurulumu gerçekleştirdim. Şuan rezerve ettiğim Windows 7'deki keyi girdiğimde böyle bir hata alıyorum. Daha rezervasyon işlemim tamamlanmamış olabilir veya başka bir hata olabilir. Hatayı daha önce yaşamış veya yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Herkese iyi forumlar.

Windows 7 ürün anahtarı Windows 10'da çalışmıyor. Her ne kadar upgrade esnasında anahtarın Windows 10 anahtarına dönüştürüldüğü bilgisi verilse de bu işlemi denemediğimden kesin bir şey diyemem. Ama MS bu konuda bir yol yordam sunmalı. Key'iniz elinizde dursun. Bu esnada halihazırda etrafta dolaşan ürün anhatarlarını kullanabilirsiniz, bir sakınca görmüyorum lisansınız olduğu için.

Bazen Windows 10 sahte uyarısı veriyor. Etrafta dolaşan Windows 10 pro key'yi denediğimde ise etkinleştirilmedi hatası alıyorum. Windows güncelleştirmeleri tarayıp yeniden başlattığımda windows sahte uyarısı kalkıyor. Şimdilik böyle bir çözüm bulabildim.

Windows 7 rezerve işleminden sonra keşke MS'nin bana Windows 10 indirmek için bildirim vermesini beklemiş olsaydım. Hem vakit kaybı oldu benim için hemde hazır düzenimi bozdum. Umarım MS bu soruna çözüm bulur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı