Windows 10 %100 disk kullanımı

merta0567

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda HDD var hiçbir uygulama çalıştırmasam bile disk kullanımı yüzde 100 oluyor. Bazen sırf bu sorun yüzünden LTSB sürümüne geçtim ama bazen disk kullanımı 100 oluyor. Yine de Windows arama hizmeti diğer birçok hizmeti kapattım. Kayıt defterinden birkaç değer değiştirdim ama olmuyor. İnternette bakmadığım yöntem kalmadı bazıları Kaspersky yüzünden olabileceğini söylüyor. Kaspersky silsem sorun düzelir mi, bildiğiniz iyi bir yöntem var mıdır?

Merhaba, bilgisayarımda HDD var hiçbir uygulama çalıştırmasam bile disk kullanımı yüzde 100 oluyor. Bazen sırf bu sorun yüzünden LTSB sürümüne geçtim ama bazen disk kullanımı 100 oluyor. Yine de Windows arama hizmeti diğer birçok hizmeti kapattım. Kayıt defterinden birkaç değer değiştirdim ama olmuyor. İnternette bakmadığım yöntem kalmadı bazıları Kaspersky yüzünden olabileceğini söylüyor. Kaspersky silsem sorun düzelir mi, bildiğiniz iyi bir yöntem var mıdır?

TeamViewer yükleyin düzelteyim.

Nasıl çözüleceğini burayada kısa bir şekilde anlatırsanız çoğu kişi faydalanır.

Pek kısa diyemem ayarlar yapıyorum performans arttırmaya yönelik, ama isteyen herkese yapabilirim :)

yaptıklarım :
  • internet hızlandırma.
  • bilgisayar hızlandırma.
  • disk kullanımı düşürme.
  • bilgisayarda daha fazla alan açma.

Selam :).

HDD sağlını bitmiş olabilir cyrstal disk info indirip kontrol edin.

IMG_20201202_145903.jpg

Nereden kontrol edebilirim.

Kaspersky olabilir, ayriyeten Windows Update de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı