Windows 10 1511 Türkçe dil yüklenmiyor

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Hepinize selamlar ben internetten açılış hızı iyi olduğu ve çok ram tüketmediği için en aşağıya linkini koyduğum ISO dosyasındaki Windows 10 1511 Enterprise LTSC x64 kurdum. İlk başta çok saçma bir dil ile geldi şu 2 dilden birisi olduğunu düşünüyorum Endonezce/İspanyolca. Ama bir türlü Türkçe dil kuramadım Ayarlar dil paketini indirme butonunu göstermedi (internete bağlı olmasına rağmen). Kontrol Paneli internet'e bağlı değilsiniz falan dedi. lpksetup ile .cab dosyasını kurmak istediğimde saçma sapan bir şeyler diyerek kurdurtmadı. ISO link: WINDOWS 10 LTSB 2015 X64 PT-BR SUPER LITE

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize selam ben internetten açılış hızı iyi olduğu ve çok RAM tüketmediği için en aşağıya linkini koyduğum ISO dosyasındaki Windows 10 1511 Enterprise LTSC X64 kurdum. İlk başta çok saçma bir dil ile geldi şu 2 dilden birisi olduğunu düşünüyorum Endonezce/İspanyolca. ama bir türlü Türkçe dil kuramadım ayarlar dil paketini indirme butonunu göstermedi (internete bağlı olmasına rağmen). Kontrol paneli Internet'e bağlı değilsiniz falan dedi. Lpksetup ile. Cab dosyasını kurmak istediğimde saçma sapan bir şeyler diyerek kurdurtmadı. ISO link: WINDOWS 10 LTSB 2015 X64 PT-BR SUPER LITE

Hocam bence direkt Windows ve Office ISO İndirme Aracı
İle 1511 indirin türkçeside var Enterprise ile çok bir farkı yok.

Hocam bence direkt Windows ve Office ISO İndirme Aracı
İle 1511 indirin türkçeside var Enterprise ile çok bir farkı yok.
Evde internet olmadığı için lite yüklüyorum.
Ayarlar'da.

Captura de Tela (3).png

Denetim Masası'nda.

Captura de Tela (2).png

Lpksetup'da.

Captura de Tela (4).png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı