Windows 10 1607 sürümü nereden indirilir?

"16 07 sürümüne nereden bulup da indirebilirim?" demiş zaten!? Daha hâlâ "Hangi sürümü indirmek istiyorsunuz?" demişsin!? İlginç!
Home, Pro, Single language Bunları soruyorum ordan niye zıplıyorsun kardeşim? Zıplamayı seviyorsun galiba? Sitede Link vermek yasak olduğu için direk indirme bağlantısı vericektim. Sen heralde bi yorum gördüğünde kendince yorumlayıp konuyla alakası bile olmayıp ordan zıplayanlardansın.

"16 07 sürümüne nereden bulup da indirebilirim?" demiş zaten!? Daha hâlâ "Hangi sürümü indirmek istiyorsunuz?" demişsin!? İlginç!
Bu kadar atarlı olmana gerek yok, ayrıca başlığı açan kişiye yardım etmelisin başkalarının işine karışmanı söyleyen olmadı.

Arkadaşında dediği gibi hangi sürümü indirmek istiyorsun?

Kardeşlerin zaten İSO dosyasının içinde hem ''Home'' hemde ''Pro'' sürümleri yer almıyor mu? Key'e göre hangi sürümü kuracağını sistem kendi karar veriyor zaten. Yani Windows key'i pro ise pro'yu, home ise home'u kuruyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Kardeşlerin zaten İSO dosyasının içinde hem ''Home'' hemde ''Pro'' sürümleri yer almıyor mu? Key'e göre hangi sürümü kuracağını sistem kendi karar veriyor zaten. Yani Windows key'i pro ise pro'yu, home ise home'u kuruyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Kardeşim adam 1607 sürümü istiyor. Windows'un sitesinden indirilen indirme aracı eski sürümü kurmadığı için bizden yardım istiyor. Zaten indirme linklerini bi arkadaşımız vermiş ortada bi sorun kalmadı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı