Windows 10 1709 kilitlenme ve donma sorunu

Bende de birebir aynı sorun var kafayı yedirtecek denemek için 1703 sürümünü tekrar geri yükledim bir süre kullandım hiçbir sorun olmadı bugün tekrar bir ümit 1709 sürümünü kurdum gene aynı şimdi tekrar 1703 kuruyorum umarım düzeltilir bu sorun bilgisayarda test etmediğim parça kalmadı hiçbirinde sorun yok ama olmuyor malesef herhangi bir hata verse gene bulunur bir çözüm ama oda yok.

bnde 1709 sürümünde kilitlenme yaşayanlardanım. dikkatimi çekti bu sorunu yaşayanlar amd fx işlemci kullanmakta. sorunun çözümü için windows 10 un 1511 sürümünü kurdum dün. test aşamasındayım. ne zaman donacağı belli olmuyor. 1703 te sorun yaşanmadığını belirtmişsiniz. sorun yaşarsam bir de 1703 ü deneyeceğim. bu sorun belli ki herkeste olmuyor. herkeste aynı donanımı kullanmıyor sonuçta. inşallah windows bu sorunu sağlam bir güncellemeyle aşar.

bnde 1709 sürümünde kilitlenme yaşayanlardanım. dikkatimi çekti bu sorunu yaşayanlar amd fx işlemci kullanmakta. sorunun çözümü için windows 10 un 1511 sürümünü kurdum dün. test aşamasındayım. ne zaman donacağı belli olmuyor. 1703 te sorun yaşanmadığını belirtmişsiniz. sorun yaşarsam bir de 1703 ü deneyeceğim. bu sorun belli ki herkeste olmuyor. herkeste aynı donanımı kullanmıyor sonuçta. inşallah windows bu sorunu sağlam bir güncellemeyle aşar.
Evet ama o kadar eski sürüme dönmenize gerek yoktu 1703 sürümünde herhangi bir sıkıntı yok, FX serisi işlemcilerden çok bence 970 chipset'i ile alakalı bir durum diye düşünüyorum bu sorunu yaşayanların en büyük çoğunluğun ortak noktası MSI 970 anakart sanırım.

Evet ama o kadar eski sürüme dönmenize gerek yoktu 1703 sürümünde herhangi bir sıkıntı yok, FX serisi işlemcilerden çok bence 970 chipset'i ile alakalı bir durum diye düşünüyorum bu sorunu yaşayanların en büyük çoğunluğun ortak noktası MSI 970 anakart sanırım.
halihazırda 1511 sürümü vardı elimde. test için denemek istedim. sorun çıkarmayacağından emin olabilsem 1703 e geçerim. bu arada sorun MSI anakart ve FX işlemcilerle ilgili olabilir diyecektim. yazıp sildim. FX işlemcilerle dedim, sen tamamladın.

Bende de donma sorunu var.
Ekran öylece donup kalıyor.
Reset atmadıkça pc çalışmıyor.
Sistemim AMD fx8350
MSI 760GM -P23 FX anakart
10Gb 1333 ram
1060 3Gb vga

Anakart ve SSD dışında diğer donanımdan şüphelenmiyorum çünkü stres testleri yaptım sorun yok ve bende de 1709 güncellemesi var?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı