Windows 10 1709 Sürümüne Güncellenmeli Mi?

alicanakgul

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle bilgisayarımın özellikleri aşağıdadır. Ben hala 1607 sürümünü kullanıyorum Creators Update çıktığında sorunlar var demişlerdi bende geçmedim. Şimdi Fall Creators Update'ye geçmeyi düşünüyorum. Anakartım biraz eski sizce nasıl performans alırım ?

Anakartım : Asıs P8Z77 V LX

sistem.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel çalışıyor. Güncelleyebilirsiniz. Her sürüm çıktığında bilgisayarı çöplük olan bir kesim ağlar. Bu olmazsa olmaz...
Gayet güzel çalışıyor. Son güncellemeden sonra bilgisayarımın açılış hızında çok büyük farklara vardım.

Güncelleme yaptıktan sonra anında dolu şikayet ve sorunlar gelmiş eskisine 1703'e dönmek zorunda kalan da var. Bunları okuyunca da güncellemek gönül rahatlığıyla olmuyor. Ben de güncellerken bunları okudum ve iptal ettim. Ben bu riske şimdilik girmek istemedim. Duruma göre geçicem ya da geçmiycem. Bu bakkallık çanaklık çöplüklük olayı değil. Durum şimdilik bu.

Geçtim 2 gündür kullanıyorum göze çarpan bi sorunla karşılaşmadım. Bitek GTA 5 hata verdi onu çözemedim hala uğraşıyorum.Ama verdiği hatanın güncellemeyle alakası olduğunu pek sanmıyorum.

:ROFL: Gençler. Çoklu çekirdek işlemci ile Max Payne 2'nin açılmamasını Windows'a bağlayan kişileri bile gördüm. Yaşanılan sorunların başka sebeplerden kaynaklanmadığı ne malum? Sürüm geçişlerini ben temiz kurulum yapılmasını tavsiye ederim. Her sürüm güncellemesinde sorunlar var denildi fakat ben hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten sorunlar da kişiden kişiye değişir, düzelir. Ayrıca GTA ne gibi hata verdi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı