Windows 10 1903 Sürümüne Güncellenmeli mi?

Wicker10

Hectopat
Daha fazla  
Soru açık hata ve eksiklikler var diyenleri gördüm. Tereddüt etmedim değil. Sizce güncellemeli miyim?

402684

Ben temiz kurulum yapmadan 1809 sürümünden yükseltme ile geçtim. İki haftadır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım daha. Aksine 1809 sürümde masaüstüne sağ tıklatıp yeni dediğimde geç geliyordu menü. 1903 sürümünde düzeltmişler sanırım. Ben gayet memnunum.

Eğer risk alıcaksan geç çünkü sorun yaşamayıp daha iyi diyenler var. Bende risk alıp geçtim önceki sürümde hiç bir sorun yokken şimdi sürekli mavi ekran hataları veriyor. Belliki sorunları var bu sürümün tavsiye etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer risk alıcaksan geç çünkü sorun yaşamayıp daha iyi diyenler var. Bende risk alıp geçtim önceki sürümde hiç bir sorun yokken şimdi sürekli mavi ekran hataları veriyor. Belliki sorunları var bu sürümün tavsiye etmiyorum.
Mavi ekran ile dediğinizin pek alakası yok. Mavi ekran alıyorsanız yeni konu açıp beni etiketleyin çözelim 🙂

Mavi ekran ile dediğinizin pek alakası yok. Mavi ekran alıyorsanız yeni konu açıp beni etiketleyin çözelim 🙂
Hocam neyin alakası var peki ? Okuduysanız önceki sürümde hiç bir sorun yoktu dedim, şuan son mavi ekrandan sonra PC'yi açtığımda bütün sistem çalışıyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor, 2 saattir bunla uğraşıyorum. Dersenizki temiz kurulum yapsaydın yanlış anlamayın ama bir güncelleme için kimse temiz kurulum yapıp bir daha herşeyi baştan ayarlayıp programları oyunları tekrar yüklemek zorunda değil. Şimdi PC'yi tekrar çalıştırabilirsem Windows 7 yükleyip en az 2 sene daha Windows 10 yüklemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yok, temiz kurulum ile geçin ama.
Sorun yok demeyelim. Kimisinde sorun yokken kimisinde olabiliyor. Sistemden sisteme değişmektedir. Mesela benim normalde sorunum yok fakat gece ışığı halen daha bende çalışmamaktadır. Microsoft ve AMD ile görüşüyorum onlarla da halen daha çözüm bulamadık. Benim sistem optimus benzeri bir sistem olduğu için bazı bug sorunları mevcut. Yeni gelen güncelleme çözüm olmuş bazı kişilerde bende olmadı kaldırıp tekrar yükledim aynı. Windows 10 ilk çıktığından beri kullanan biriyim eski sistemde sorunum yok iken yeni sistemde dediğim 2 sorun mevcut. Başka sorunum yok bende.

Genel anlamda sorun yok, sizin sistem bilgileriniz nedir ?
Hocam neyin alakası var peki ? Okuduysanız önceki sürümde hiç bir sorun yoktu dedim, şuan son mavi ekrandan sonra PC'yi açtığımda bütün sistem çalışıyor ama ekrana hiçbir görüntü gelmiyor, 2 saattir bunla uğraşıyorum. Dersenizki temiz kurulum yapsaydın yanlış anlamayın ama bir güncelleme için kimse temiz kurulum yapıp bir daha herşeyi baştan ayarlayıp programları oyunları tekrar yüklemek zorunda değil. Şimdi PC'yi tekrar çalıştırabilirsem Windows 7 yükleyip en az 2 sene daha Windows 10 yüklemem.
Mavi ekran alıyorsan dosyaları göndereceksiniz inceleyip sebebini ve çözümü söyleyeceğim. Temiz kurulum ile geçilmesini öneriyorum ben bu gibi büyük güncellemelerde ama herkez yapacak diye bir şey yok elbette. Son olarak mavi ekran alınca alınca her zaman işletim sistemine suç atmayın, ya bilgisayarı doğru kullanmayı öğrenin yada dosyaları gönderin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı