Windows 10 1903 Sürümüne Güncellenmeli mi?

Wicker10

Hectopat
Daha fazla  
Soru açık hata ve eksiklikler var diyenleri gördüm. Tereddüt etmedim değil. Sizce güncellemeli miyim?

402684

Temiz kurulum ile de geçsen 10 kişiden 9'u sorun yaşıyor bana kalırsa şu an geçilmemeli. Belli ki kararlı çalışmıyor tamamlanmadan çıkarmışlar 3, 5 güncelleme daha alsın bakalım belki o zaman biraz normal çalışmaya başlar.

Son düzenleme:
Kafam çok karıştı. 🤔 Riske girmek istemiyorum. Risk alıp güncellesem bile temiz kurulum beni çok uğraştırır. Sanırım şu anlık güncellemeyeceğim.
Valla kardeşim sana şöyle söyleyeyim bende yeni yazılımları kurmaya çok meraklıyımdır 1903 bir an evvel çıksın da kurayım falan diyordum ama çıktıktan sonra milletin yorumlarını ve şikayetlerini görünce şu anlık vazgeçtim. Sana bir tavsiye daha çok merak ediyorsan elinde boşta fazladan bir harddisk varsa ona 1903 kur 2, 3 gün test et beğenmezsen şu anlık düzelene kadar dokunma derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı