Windows 10 1803 Eski Sürüme Dönme

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
Dün yaptım ve bin pişmanım, yapacak arkadaşlara tavsiyem beklemeleridir. 1709 sürümüne tekrar dönmek istiyorum format atmak şart mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yaptım ve bin pişmanım, yapacak arkadaşlara tavsiyem beklemeleridir. 1709 sürümüne tekrar dönmek istiyorum format atmak şart mıdır?
Neden pişman oldun ? Bence muhteşem bir sürüm, performans artışı yaşadım resmen :D Sorununu belirt, yardımcı oluruz.

Ben old dosyalarını sildim format atmadan geri dönme şansı var mıdır onu merak ediyorum? Güncelleştirme kaldır diye bir kısımda buldum ama? Ya da bu old dosyalarını bir yerden bulup yüklesek olur mu :D

Neden pişman oldun ? Bence muhteşem bir sürüm, performans artışı yaşadım resmen :D Sorununu belirt, yardımcı oluruz.
Oyunları tam ekran oynarken aniden pencere moduna geçmesi, sistemde ani takılmalar kasmalar, açılış kapanışta aksamalar aklıma gelenler bunlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı