Windows 10 1803 Güncelleme "0x80091007" Sorunu

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Güncelleme yaptığımda bu hatayı alıyorum:

Windows 10, sürüm 1803 özellik güncelleştirmesi - Hata 0x80091007

Bir türlü çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum şeklinde kurmayı denediniz mi?
Bilgisayarımın RAM'leri sağlıklı olmadığı için denediğimde hata alıyorum genelde. Bu güncelleme gelmeden önce hiç bir sorun yaşamamıştım.

Bu sorunu çözemedim bir türlü. Yeni temiz kurulum yapamıyorum, yapmak da istemiyorum.

Mahvettiler bilgisayarları görev görünümü eklemek için bilgisayara yüzlerce kendiliğinden büyüyen hatalar meydana getirdiler adam akıllı güncellemeler yapıp geçmiyorlar. İnsanlar bir sürü çeşit çeşit hata alıyor ve sitelerine yönlendirsede hatalar için çözümleri yok önceki sürümlere göre hatalar 17 kat artmış

Mahvettiler bilgisayarları görev görünümü eklemek için bilgisayara yüzlerce kendiliğinden büyüyen hatalar meydana getirdiler adam akıllı güncellemeler yapıp geçmiyorlar. İnsanlar bir sürü çeşit çeşit hata alıyor ve sitelerine yönlendirsede hatalar için çözümleri yok önceki sürümlere göre hatalar 17 kat artmış

Bir çok yazı okuyorum, çoğu kişi şikayetçi, mesela en basitinden disk kullanımı sorununu hala çözememişler Windows 10'da. Böyle devam ederse kullanıcıları Mac OS'a kaçırabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozuk RAM ile sistemin kullanılmaması gerektiğini biliyorsunuzdur. Hatanın RAM ile ilgili olduğunu belirteyim. Aynı hata kodunu arattığımda burada da "RAM ile ilgili bir sorunun neden olabileceğini gördük. PC'deki RAM'i yeniden yerleştirmeyi / değiştirmeyi deneyin." şeklinde yazı ile karşılaşacaksınız.

SCCM 2012 - OSD Task Sequence Error 0x80091007

Sorun RAM kaynaklı olduğundan yükseltme yapamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı