Windows 10 1803 Güncelleme Sonrası Oyunlarda FPS Düşüşü

Aynı durum mevcut. 08 güncellemesini kurdum şimdi, sorun yine devam ediyor. DDU ile deneyeceğim bir de. Fakat 1803 tamamen hayal kırıklığı
Ekleme: Düzelmiyor hiçbir şekilde. Windows 7 de kalsaydım keşke ya. Şimdi windows 10 1709 yükleyeceğim bu saatte. Nasıl yapacağım hakkında zerre fikrim yok. Bütün verilerim gitmiş durumda üstüne oyunlar da çalışmıyor. Yapacağınız güncellemenin ben Microsoft.
1803 de sıkıntı oluyor. Çok rahat oynadığım oyunları oynayamıyordum. Format atıp windows güncellemesini kapattım. 1709'da şu an. Hiçbir sorun yok. Güncellemicem:)
Nasil gectiniz acaba ben de geçeceğim de

Son düzenleme:
Aynı durum mevcut. 08 güncellemesini kurdum şimdi, sorun yine devam ediyor. DDU ile deneyeceğim bir de. Fakat 1803 tamamen hayal kırıklığı
Ekleme: Düzelmiyor hiçbir şekilde. Windows 7 de kalsaydım keşke ya. Şimdi windows 10 1709 yükleyeceğim bu saatte. Nasıl yapacağım hakkında zerre fikrim yok. Bütün verilerim gitmiş durumda üstüne oyunlar da çalışmıyor. Yapacağınız güncellemenin ben Microsoft.

Nasil gectiniz acaba ben de geçeceğim de

Hocam normal format attım. Güncelleme yaparken durdurdum ve tamamen kapattım. Şu an sürümü 1709. Gayet memnunum.

@BaserisX Hocam 1803 kullanıyorum gayet memnunum hatta oyunlarda FPS bile arttı diyebilirim. Hangi ekran kartına sahipsiniz?

Sistemim imzamda yazıyor. GT 1030 kullanıyorum. BF1 45-50 FPS Multiplayer orta ayarlarda. GTA V 75 FPS yüksek ayarlarda, Fortnite'da aynı şekilde 70-75 FPS ayarlar en yüksekte. 1803'e geçtiğimde kasmaktan oynayamıyordum. Şu an her şey düzeldi sorunsuz oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı