Windows 10 1803 Pişmanlıktır

Dün gece aldığım keyle beraber temiz kurulum yaptım. Kurulum bittikten sonra internet yok olarak gözüküyordu ethernet kablosunu çıkarıp tekrar taktım düzeldi. Bu işlemi yapmadan önce 1 saat uğraştım bir de :D

Dün gece aldığım keyle beraber temiz kurulum yaptım. Kurulum bittikten sonra internet yok olarak gözüküyordu ethernet kablosunu çıkarıp tekrar taktım düzeldi. Bu işlemi yapmadan önce 1 saat uğraştım bir de :D
En basit ve ufak detaylar hep gözden kaçıyor. [emoji1] Ben de dün monitör testi yaparken VGA bağlantısı kullandım, neden 144hz alamıyorum? diye kara kara düşündüm yarım saat. Sonra o mavilik gözüme çarptı jeton düştü. [emoji1]

Hocam yeni bir konu açın, yardımcı olacaklardır. Detayları ve yaptığınız işlemleride açacağınız konuda belirtin
Güç modu açık olabilir. Ayrıca benim ethernet çıkışını yöneten killer diye bi yazılım var o wifiyi kapatıyordu 1 ay anlayamamıştım. Onu kaldırdım düzelmişt. Ethernet yazılımı ile wifi çakıştı kısaca

Bugün 3 ayrı PC'de güncellemeyi yaptım sadece 1 tanesinde problem çıktı. Kullandıkça problem çıkaracaklar mı diğerleri göreceğiz. Yine de 1 PC'de sorun çıktığı için 1803 pişmanlık mıdır acaba diye düşünmeye başladım. :)

Ben de windows 10 kullanıyorum orjinal zamanında 1500 TL almıştım bu güne kadar güncelleştirme de sıkıntı çıkarmadı. Bir hafta önce 1803 güncellemesi tek seferde kurdu bilgisayarım ve şuana kadar bir güncelleştirme kaynaklı hata vermedi.

Geri
Yukarı