Windows 10 1809 Yeni Klasör Açamıyorum

Daha fazla  
Arkadaşlar güncellemeyi yaptığımdan beri ne zaman sağ tık>yeni yapsam bilgisayar donuyor ve dosya gezgini yanıt vermiyor deyip uygulamayı kapatıyor. Windows.old'u da silmiştim geri de dönemiyorum.

Komut istemini (CMD) yönetici olarak çalıştırın. Sırası ile işlemler bitene kadar bu kodları girip enterlayın.

Kod:
winmgmt /verifyrepository

ENTER

Kod:
winmgmt /salvagerepository

ENTER

Kod:
sfc /scannow

ENTER

Kod:
dism /online /cleanup-image /scanhealth

ENTER

Kod:
dism /online /cleanup-image /checkhealth

ENTER

Kod:
dism /online /cleanup-image /restorehealth

ENTER

Bilgisayarı yeniden başlatın. Son durumu bildirin.

1809 sorunlu bir güncelleme. Birçok kişi dosyalarının silindiğine dair şikayette bulundu ve Windows güncellemeyi dağıtmayı durdurdu. İmkanınız var ise bir önceki sürüme geçin.

Maalesef hala aynı.
1809 sorunlu bir güncelleme. Birçok kişi dosyalarının silindiğine dair şikayette bulundu ve Windows güncellemeyi dağıtmayı durdurdu. İmkanınız var ise bir önceki sürüme geçin.
Windows.old silmiştim yer kaplıyor diye bir bilgi var mı ne zaman yeniden yayınlanacağı hakkında.

Sıfır kurulum yapın. Bu arada, 1809 sürümü sorunlu. Güncellemeyi yapanlar dosyalarının silindiğüni söylüyor. Kurmanızı tavsiye etmiyorum. Sıfır kurulumda sorun olmaz.

Güncelleme sorunlu değil. 1809 sürümünü kullanıyorum. Kullandığınız uygulamalar kaynaklı sistemsel sorunlara neden olabilir. Yeni bir yerel yönetici hesabı oluşturup oradan deneyin.

Güncelleme sorunlu derken dosyaların silinmesi anlamında dedim. Sonrasında belirttim ve sıfır kurulumda bir sorun olmayacağını da belirttim. Ayrıca Microsoft, güncellemede bir sorun yoksa neden güncellemeyi geri çekti?

Sıfır kurulum yapın. Bu arada, 1809 sürümü sorunlu. Güncellemeyi yapanlar dosyalarının silindiğini söylüyor. Kurmanızı tavsiye etmiyorum. Sıfır kurulumda sorun olmaz.

"Bu arada, 1809 sürümü sorunlu. Güncellemeyi yapanlar dosyalarının silindiğini söylüyor. Kurmanızı tavsiye etmiyorum. Sıfır kurulumda sorun olmaz."

Herhâlde "kurmak" kelimesi yanlış anlaşılmış. "Yüklemek" desem daha doğru olur :D

Son düzenleme:
Evet sorunlu güncelleme.1809 yükledikten sonra hiç alakası yokken chrome açılmaya başladı ilk açılışta hemde windowsun kendi sitesine yönlendiriyordu.Başlatma seçeneklerinden "windows gezginini" kapattım kendiliğinden düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı