Windows 10 1903 Sürümü Sorunlu Mu?

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Windows 10 1903 sürümü ile ilgili ne okusam ya ses kartı ya ethernet sürücüsü ya ekran kartı sürücüsü illaki bir sorun çıkıyor. Gerçekten Win 10 1903 bu kadar sorunlu mu?

@Recep Baltaş Bey'de çalışıyordur gece ışığı. Sorunsuz dediğine göre. Eğer onda çalışıyorsa biz sorunluyuz.
Geldi.:)
Ekran Alıntısı.PNG

Ben temiz kurulumla geçtim, hiçbir sorun yok. Sorunların büyük bir kısmı yeni sürüme eski sürümün üzerine güncelleme ile geçmekten oluyor. Sistem yağ gibi akıyor.

Ben temiz kurulumla geçtim, hiçbir sorun yok. Sorunların büyük bir kısmı yeni sürüme eski sürümün üzerine güncelleme ile geçmekten oluyor. Sistem yağ gibi akıyor.
Kardeşim biz burada ne konuşuyoruz hiç bir sorun yok diyorsun. Gece ışığı çalışıyor mu? Ben de temiz kurulum yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim biz burada ne konuşuyoruz hiç bir sorun yok diyorsun. Gece ışığı çalışıyor mu? Ben de temiz kurulum yaptım.
Bende gece ışığı sorunsuz çalışıyor. Zaten size konuşmadım, konuya genel cevap verdim.

Bende gece ışığı sorunsuz çalışıyor. Zaten size konuşmadım, konuya genel cevap verdim.
Örnek? Video çek bakalım doğru mu sürümü göstererek? Sorunum yok diyerek herkes de sorun olmayacak bende yok kimsede olmaz gibi mesaj atma. Hava atarak gibi bende yok gençler yağ gibi mübarek gibi yorum mu olur? Karşındaki sorun yaşıyorsa çözüme gideceksiniz.

Gece Işığı, Windows 10 1903 ile şu anda sorunsuz çalışmaktadır.

gece ışığı.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı