Windows 10 1903 Sürümü Yayımlandı

Laptop'a sorunsuz kurdum, ofisteki masaüstüne de kurdum ama oyun bilgisayarına bir türlü kuramıyorum. 2 kez %100 indirdikten son yeniden başladı. Şu an 3. defa indiriyorum. Neden olabilir bu ?

Dün yayınlanan resmi versiyon, USB üzerinden temiz kuruluma izin veriyor mu ? Burada paylaşılan iso dosyası ile bu mümkün olmuyordu. Ayrıca, Mayıs güncellemesi için "RS6 19H1" deniyordu. Gerçi, hash değeri ayını görünüyor. Ancak; yayımlanan dosyanın adı farklı.

Yalnız bendeki de seninki ile aynı sürüm. Ama bugün çıkan sürümün uzantısındaki sayı farklı. Bize de güncelleme ile gelir mi acaba bu yeni sürümün son hali?

Bende ve sizdeki sürüm 18362.116 iken aşağıdaki resimde windows orjinal iso derleme numarasını görebilirsiniz ve farklı:

397011

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bendeki de seninki ile aynı sürüm. Ama bugün çıkan sürümün uzantısındaki sayı farklı. Bize de güncelleme ile gelir mi acaba bu yeni sürümün son hali?

Bende ve sizdeki sürüm 18362.116 iken aşağıdaki resimde windows orjinal iso derleme numarasını görebilirsiniz ve farklı:
Eki Görüntüle 397011

Belli olmaz gelir yakında.

Dün yayınlanan resmi versiyon, USB üzerinden temiz kuruluma izin veriyor mu ? Burada paylaşılan iso dosyası ile bu mümkün olmuyordu. Ayrıca, Mayıs güncellemesi için "RS6 19H1" deniyordu. Gerçi, hash değeri ayını görünüyor. Ancak; yayımlanan dosyanın adı farklı.
Ben sosyalde paylaşılan MSDN sürümünü USB ile temiz kurulum yaparak kurdum, bir sıkıntı olmadı bende.

1903 sürümünü geçenlerde Recep beyin paylaştığı ISO dosyası ile kurmuştum.
Dün gece de 1903 05 toplu güncelleme gelmişti.
An itibari ile İs derlemesi; 18362.116 dır. Bilginize.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı