Windows 10 2004 güncellemesi için Update beklenmeli mi?

Rehberdeki kullanılan terimleri dikkatlice okumanızı öneririm. Micrasoft Windows 10 2004 sürümünü bitirmiş ve nisan ayında dağıtılması bekleniyor. Yani 2004 sürümünün tam versiyonu micrasoft tarafından yayınlanmıştır ve güncelleme dosyasıda değildir tam sürümdür USB belleğe yazarak temiz kurulumda yapabilirsiniz, var olan Windows'unuzuda güncelleyebilirsiniz.

Rehber; Windows 10 Sürüm 2004 Yükseltme Rehberi - Technopat

Attığınız rehberdeki linkten indirme yapıyorum. Home kurmak istiyordum, kurulum ekranında hangi sürüm olduğunu seçebiliyorduk dimi ?

Ben beklemeyip iso indirip geçmiştim. Nedense bunca zamandır hiç sorun yaşamazken bu sürümde çeşitli birçok sorun yaşayıp tekrar 1909 sürüme döndüm. Özellikle çok fazla dll hatası aldım. Kendim yüklemeye çalışırken de kurulmuyordu. Origin, Epic, Rocket League, Discord başlıca sorun yaşadığım uygulamalardı.

Sorun yaşayanlar güncelleme ile mi geçtiler yoksa temiz kurulum yaparak mı? Şu anda ISO dosyasını indiriyorum bende yarın kuracağım inşallah bir aksilik çıkmaz. @Recep Baltaş Nisan ayında yayınlanacak tam sürüm mü bu? Yani şimdi de kursak aynı Microsoft yayınladığında kursak da aynı?

Sorun yaşayanlar güncelleme ile mi geçtiler yoksa temiz kurulum yaparak mı? Şu anda ISO dosyasını indiriyorum bende yarın kuracağım inşallah bir aksilik çıkmaz.

Temiz kurulum yaptığınızda bir sorun çıkmayacaktır.
Ben beklemeyip ISO indirip geçmiştim. Nedense bunca zamandır hiç sorun yaşamazken bu sürümde çeşitli birçok sorun yaşayıp tekrar 1909 sürüme döndüm. Özellikle çok fazla DLL hatası aldım. Kendim yüklemeye çalışırken de kurulmuyordu. Origin, epic, Rocket League, Discord başlıca sorun yaşadığım uygulamalardı.

Aldığınız hatalar için konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Sorun yaşayanlar güncelleme ile mi geçtiler yoksa temiz kurulum yaparak mı? Şu anda ISO dosyasını indiriyorum bende yarın kuracağım inşallah bir aksilik çıkmaz. @Recep Baltaş Nisan ayında yayınlanacak tam sürüm mü bu? Yani şimdi de kursak aynı Microsoft yayınladığında kursak da aynı?
Örneğin Rocket League oyununda yaşadığım sorun şu şekilde çözülmüştü fakat başka uygulamada gene buna benzer sorunlar alıyordum.

Şu an kullandığım Windows sürümü kendisi. Temiz, kullanışlı ve hatasız gibi gözüküyor. ISO'ya ulaşmak ta çok kolay. Sadece Windows Insider programına katılmanız yetiyor. GPU sıcaklığını görev yöneticisinden görebilmek gerçekten hoş olmuş.

ISO dosyasi ile temiz kurulum yapıp sorun yaşayanlarda var yorumlara baktığımızda. Sanırım beklemek en güzeli olacak. Henuz 1 ay var. Bu süre zarfında yeni Build gelir illaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı