Windows 10 2004 sürümüne geçilir mi?

Known issues kısmında 2004'ün biraz daha vakti varmış gibi duruyor.

@BuzzyGamer

Dostum normalde her şeyi güncel kullanmaya gayret ederim lakin önemli bir işle uğraşırken de zıbam diye mavi ekran yemek istemiyorum. Bir de bu işin sürücü tarafı var. Kararsız çalışan bir işletim sistemine aygıt için sürücü güncellemesi yapmak biraz zordur tahminimce. Özellikle AMD ekran kartı sürücüleri Allah'a emanet güncelleme alıyor :D
Ben ve arkadaşlarım 2004 sürümünde hiç problem yaşamadık. Arkadaşlarımın arasında AMD ekran kartı ve işlemci kullanan da var. Yinede siz bilirsiniz 🙂. Bence bir yükseltin ve kendiniz deneyimleyin. Hoşunuza gitmez ve sıkıntı yaşarsanız zaten kolay bir şekilde geri alabilirsiniz güncellemeyi.

Ben ve arkadaşlarım 2004 sürümünde hiç problem yaşamadık. Arkadaşlarımın arasında AMD ekran kartı ve işlemci kullanan da var. Yinede siz bilirsiniz 🙂. Bence bir yükseltin ve kendiniz deneyimleyin. Hoşunuza gitmez ve sıkıntı yaşarsanız zaten kolay bir şekilde geri alabilirsiniz güncellemeyi.

Yaz okulu muhabbeti bitsin temiz kurulum yapıcam. Windows mikro güncellemelerle çoğu sorunu çözmüş deniliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı