Windows 10 2004 sürümüne geçilir mi?

Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Şu an 1909 versiyonunu kullanıyorum. Mayıs ayında temiz kurulumla 2004 sürümüne geçecektir lakin hem burada hem de başka forumlarda 2004 sürüm kullanıcılarının başının ağrıdığını gördüm. Mavi ekran, sürücüler, Windows Update hataları vs. gibi. Pek çok kişide bekleyin şimdi yüklemeyin demişti. Acaba şu an 2004 sürümü istenilen seviyeye geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 1909 versiyonunu kullanıyorum. Mayıs ayında temiz kurulumla 2004 sürümüne geçecektir lakin hem burada hem de başka forumlarda 2004 sürüm kullanıcılarının başının ağrıdığını gördüm. Mavi ekran, sürücüler, Windows Update hataları vs. gibi. Pek çok kişide bekleyin şimdi yüklemeyin demişti. Acaba şu an 2004 sürümü istenilen seviyeye geldi mi?

Ben Windows Update'den güncelledim sürücü hatası VD. Gibi hata ya da sorun yaşamadım sadece bir kere oyun oynarken mavi ekran verdi onun dışında bir sıkıntı yok.

Ben temiz kurulum yapmadan update ile 2004 e geçtim.Hiç bir sorun yaşamadım.Güncel kalmak en iyisi bence.

Bence hayır geçenlerde geçmiştim ama bin pişmanım oyunlarda FPS düşüklükleri var -50 FPS düşüşleri mevcut bir sürü hatalar mavi ekran vb. 1909 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım teşekkürler.

Hocam zaten mecburen herkes geçecek. Microsoft erteleme özelliğini kaldıracak.

1 haftadır kullanıyorum tek bir sıkıntısı bile olmadı. Bence geçilir.
Bence hayır geçenlerde geçmiştim ama bin pişmanım oyunlarda FPS düşüklükleri var -50 FPS düşüşleri mevcut bir sürü hatalar mavi ekran vb. 1909 kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım teşekkürler.
En son ne zaman yüklediniz? İlk yüklediğimde bende de sıkıntılar yaratmıştı ama şu an fişek gibi.

ben 2004 geçtikten sonra pc yavaşladı daha yavaş açılma takılmalar felan bende bi önceki sürüme döndüm

Her zaman en son güncellemeyi edinin. Başkalarının sorun yaşamış olması sizinde sorun yaşayacağınız anlamına gelmez. Ben de sorun yaşamayanlardan biriyim. Sizin mantığınıza göre ben sorun yaşamadıysam, sizde sorun yaşamayacaksınız anlamına mı geliyor? Yanlış anlamanızı istemem ama bu son derece yanlış bir düşünce. Microsoft bu sistem güncellemesini keyfi dağıtmıyor sonuçta ve bir sürü yenilik içeriyor. Bu yüzden "Windows 10'un yeni güncellemesi birçok hata içeriyor. Hemen güncellemeyin ve biraz bekleyin." ya da "Windows 10 hala daha birçok sorun içeriyor. Daha hafif ve daha kararlı olmasından dolayı Windows 7 kullanın." gibisinden söylemlere aldırış etmemeniz ve hatta uyarmanız gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Known issues kısmında 2004'ün biraz daha vakti varmış gibi duruyor.
Her zaman en son güncellemeyi edinin. Başkalarının sorun yaşamış olması sizinde sorun yaşayacağınız anlamına gelmez. Bende sorun yaşamayanlardan biriyim. Sizin mantığınıza göre ben sorun yaşamadıysam, sizde sorun yaşamayacaksınız anlamına mı geliyor? Yanlış anlamanızı istemem ama bu son derece yanlış bir düşünce. Microsoft bu sistem güncellemesini keyfi dağıtmıyor sonuçta ve bir sürü yenilik içeriyor. Bu yüzden "Windows 10'un yeni güncellemesi birçok hata içeriyor. Hemen güncellemeyin ve biraz bekleyin." ya da "Windows 10 hala daha birçok sorun içeriyor. Daha hafif ve daha kararlı olmasından dolayı Windows 7 kullanın." gibisinden söylemlere aldırış etmemeniz ve hatta uyarmanız gerekir.

@BuzzyGamer

Dostum normalde her şeyi güncel kullanmaya gayret ederim lakin önemli bir işle uğraşırken de zıbam diye mavi ekran yemek istemiyorum. Bir de bu işin sürücü tarafı var. Kararsız çalışan bir işletim sistemine aygıt için sürücü güncellemesi yapmak biraz zordur tahminimce. Özellikle AMD ekran kartı sürücüleri Allah'a emanet güncelleme alıyor :D

Geri
Yukarı