Windows 10 20H2 güncellemesi %49'da kalıyor

emrejanslsgajk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, öncesinde 1607 güncellemesini indirdi şimdi 20H2 güncellemesinde kaç saattir %49'da kalıyor PC'yi kapatıp açıyorum, yeniden başlatıyorum aynısı oluyor yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 300123759_5212973625474539_1733699573461372264_n.jpg
    300123759_5212973625474539_1733699573461372264_n.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncesinde 1607 güncellemesini indirdi şimdi 20H2 güncellemesinde kaç saattir %49'da kalıyor PC'yi kapatıp açıyorum, yeniden başlatıyorum aynısı oluyor yardımcı olabilir misiniz?

Çok eski bir Windows 10 sürümündesiniz. Size aşağıda bıraktığım linkteki Windows 10 yükleme yardımcısını kullanmanızı tavsiye ederim. Windows Update ile birebir aynı işi yapar.
Not: Siteyi bilgisayardan aç.

Çok eski bir Windows 10 sürümündesiniz. Size aşağıda bıraktığım linkteki Windows 10 yükleme yardımcısını kullanmanızı tavsiye ederim. Windows Update ile birebir aynı işi yapar.
Not: Siteyi bilgisayardan aç.
sııfırladığımda normalde en son sürüm olması gerekmiyormuydu.Bende demin indirmiştim onu deniyim çok teşekkürler

Sııfırladığımda normalde en son sürüm olması gerekmiyor muydu? Bende demin indirmiştim onu deneyeyim çok teşekkürler.

Hayır. ISO'daki Windows 10 sürümü eski olduğundan eski sürüm yüklenmiş.
Sizin dediğiniz özellik Windows 10'da yok. Yani otomatik olarak özellik güncellemeleri indirilmiyor Windows 10'da.

Sizin dediğiniz özellik Windows 10'da yok. Yani otomatik olarak özellik güncellemeleri indirilmiyor Windows 10'da.
tamam teşekkürler iyi forumlar

şimdi ben yaptım o windows kurulumunu başka bir örneği zaten çalıştığından Windows Kurulumu başlatılamıyor. Bir özellik güncelleştirmesi sürüyor olabilir. Daha fazla bilgi için ayarlar uygulamasından windows update e gidin diye yazı çıktı ne yapmam gerekiyor

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler iyi sosyaller.

Şimdi ben yaptım o Windows kurulumunu başka bir örneği zaten çalıştığından Windows kurulumu başlatılamıyor. Bir özellik güncelleştirmesi sürüyor olabilir. Daha fazla bilgi için ayarlar uygulamasından Windows Update'e gidin diye yazı çıktı ne yapmam gerekiyor.

O zaman aynı siteden medya oluşturma aracını indirip USB sürücü seçeneğini seçip format USB'si hazırlayın. Size verdiğim video ile format atınız.
Not: Videoyu izlemeye 3:22 saniyesinden itibaren başlayınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı