Windows 10 20H2 güncellemesi yapılamıyor

349398

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Türkiye
Merhaba. Windows 10 1909 kullanıyorum. Desteği kesileceği için 20H2 sürümüne güncellemek adına Windows 10 ISO indirme bağlantısından "Windows 10 Güncelleme Yardımcısı"nı yükledim. Çalıştırdım, indirme, kurulum vs. her şey tamamlandı. Sistemi yeniden başlatırken HP logosunda takılı kaldı uzun bir süre (yaklaşık 20 dakika), ben de elle kapatıp tekrar açtım. Bu nedenle güncelleme tamamlanamadı. Güncellemeyi tekrar denesem de hep yeniden başlattıktan sonra HP logosunda takılı kalıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Merhaba. Windows 10 1909 kullanıyorum. Desteği kesileceği için 20H2 sürümüne güncellemek adına Windows 10 ISO indirme bağlantısından "Windows 10 güncelleme yardımcısı"nı yükledim. Çalıştırdım, indirme, kurulum vs. her şey tamamlandı. Sistemi yeniden başlatırken HP logosunda takılı kaldı uzun bir süre (yaklaşık 20 dakika), ben de elle kapatıp tekrar açtım. Bu nedenle güncelleme tamamlanamadı. Güncellemeyi tekrar denesem de hep yeniden başlattıktan sonra HP logosunda takılı kalıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

20H2 isosunu indirip dosyalarınızı yedekleyin.

Merhaba. Windows 10 1909 kullanıyorum. Desteği kesileceği için 20H2 sürümüne güncellemek adına Windows 10 ISO indirme bağlantısından "Windows 10 Güncelleme Yardımcısı"nı yükledim. Çalıştırdım, indirme, kurulum vs. her şey tamamlandı. Sistemi yeniden başlatırken HP logosunda takılı kaldı uzun bir süre (yaklaşık 20 dakika), ben de elle kapatıp tekrar açtım. Bu nedenle güncelleme tamamlanamadı. Güncellemeyi tekrar denesem de hep yeniden başlattıktan sonra HP logosunda takılı kalıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Temiz kurulum deneyin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı