Windows 10 20H2 İptal Etme veya Kaldırma

YahyaAdem

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 Feature Version 20H2.
O güncellemeyi yükledim ve sonra yeniden baslatma gerekli dedi ve bu guncellemeyi yapmak istemiyorum çünkü biligsayar uykudayken yaptı ve bu güncelleşmeyi tekrar yapmak istiyorum. O güncellemeyi nasıl iptal edebilirim?

Windows 10 feature version 20h2.
O güncellemeyi yükledim ve sonra yeniden baslatma gerekli dedi ve bu guncellemeyi yapmak istemiyorum çünkü biligsayar uykudayken yaptı ve bu güncelleşmeyi tekrar yapmak istiyorum. O güncellemeyi nasıl iptal edebilirim?

Hangi moderatör onayladı acaba şu konuyu. Konuda bile A1 Türkçe.

Arkadaşım bak adamın asabını bozma. Bilinen şeyleri yazıyoruz yardım için gelip kendi bildiğini okuyorsun? Uyku modunda güncelleme yapsın ne olacak? Ayrıca 20H2 sürümüne pek çok yama yayınlandı ve iyileştirildi 20H2 sürümü. Yükle bence. Ayrıca düzgün yazmayı öğren yoksa ceza alırsın.

bozuk cıkabılır herhalde

peki guncellemyi iptal etmek icin bilgisayarı kapat butonunu tıklayımmı
Forum kurallarına bakar mısın lütfen.

Forum kurallarına bakar mısın lütfen.
Arkadaşın yararına olacaktır. (İnşallah.)
Arkadaş sustu kaldı sanırım.

Son düzenleme:
Artık uyun şu yazım kurallarına, yemin ederim telefonu camdan aşağı atacağım.

Umarım direk banlanırsın.
Screenshot 18.03.2021 11_47_37.png
Screenshot 18.03.2021 11_47_37.png

arkadaşım ben bilgisayarı kapat dedim.
ve sonra yazılım güncelleştirmeyi denedim ve 1 saniyede yükledi.

Allah Allah bak hala ahkam kesiyor. Ne halt edersen et kendin hallet. Umarım banlanırsın.

Tamamda bilgisayar uykudayken hatta bilgisayar kapalıyken guncelleme oldu ama bilgisayar kapalıyken nasıl olduda güncelleme oldu bir saniyede normalde kapalıyken olmazdı güncelleme umarım banlanırsın.
Bana ne ne yaparsan yap. Kendi sorunu yardım etmemize rağmen bize dieniyorsan kendin çöz.

Tamam kendim çözerim görüşürüz.

Tamamda bilgisayar uykudayken hatta bilgisayar kapalıyken guncelleme oldu ama bilgisayar kapalıyken nasıl olduda güncelleme oldu bir saniyede normalde kapalıyken olmazdı güncelleme umarım banlanırsın.

Tamam kendim çözerim görüşürüz.
Kendine iyi bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı