Windows 10 20H2'ye geçilir mi?

rangerqs

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde Windows 1909 yüklüydü ama bilgisayarım kendi kendini güncelledi ve 20H2 sürümüne geçti. 20H2 sürümünde kalınır mı yoksa geri 1909 dönmeli miyim? Hangisi benim için en iyisi olur?

Hocam benim abim güncelledi, Windows sürekli değişik hatalar çıkardı. Sonra geri 20H2'ye format attık, bana göre 21H2 stabil değil.
21H2 daha geliştirilme aşamasında. Eylül 2021'de çıkacak bir sürüm. 21H1'i önermemizin sebebi ise geliştirilmesinin bitmesi ve bu ay sonu gibi çıkış yapacak olması.

Konuya gelirsek, 20H2'ye geçmenizde bir sıkıntı yok.

21H2 daha geliştirilme aşamasında. Eylül 2021'de çıkacak bir sürüm. 21H1'i önermemizin sebebi ise geliştirilmesinin bitmesi ve bu ay sonu gibi çıkış yapacak olması.

Konuya gelirsek, 20H2'ye geçmenizde bir sıkıntı yok.

Bilgilendirme için teşekkürler. Acaba güzel yenilikler var mı ve çıktığı zaman geçmeli miyim?

Bilgilendirme için teşekkürler. Acaba güzel yenilikler var mı ve çıktığı zaman geçmeli miyim?
Daha çok optimizasyon ve güvenlik odaklı bir güncelleme 21H1. Asıl büyük değişimler 21H2'de gelecek. Tasarım ve ikon değişikliği vb.

Çıktığı zaman kurmanızı öneririm. Yine de isterseniz 1-2 hafta beklersiniz, kullanıcıların sorun yaşayıp yaşamadığından emin olana kadar.

Daha çok optimizasyon ve güvenlik odaklı bir güncelleme 21h1. asıl büyük değişimler 21h2'de gelecek. Tasarım ve ikon değişikliği vb.

Çıktığı zaman kurmanızı öneririm. Yine de isterseniz 1-2 hafta beklersiniz, kullanıcıların sorun yaşayıp yaşamadığından emin olana kadar.

Tamam, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı