Çözüldü Windows 10 21H1 bilgisayarı sıfırlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Efe

Picopat
Merhaba, ben bilgisayarı sıfırlayacağım. C:'ye kurulu, ben E: diskindeki dosyaların kalması lazım nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam mümkünse görselle anlatır mısınız PC hiç kurmadım ve sıfırlamadım ondan bilmiyorum e diskinde önemli veriler var yanlışlıkla tamamen silmek istemiyorum.
https://www.technopat.net/2015/08/03/windows-10-usb-yazma/ Önce USB hazırlayın,

Bak şimdi Sürücü 0 ve 1 var bunlardan birisi C birisi E diskin. GB'ları kontrol ederek C olan diski "sil de bitince sonra yeni de". 2-3 tane gene sürücü diye yedek diskleri oluşturacaktır. Genelde 500 MB falan olur. Sen direk en büyük olana kuracaksın. Onları yaptıktan sonra ileri de direk kurulum başlar. Sonrasında Windows açılınca hemen Update yap, ekran kartını, chipsetini, ağ kartını ve sonra diğerlerini kur. Yapamazsan gene konu aç.

Fotoğraf örnektir, sayılar değişebilir.
Inkedwindows_LI.jpg
Direkt format ekranında C diskini sil. Windows'u sil yani. Sonra yeni deyip sıfırdan disk oluştur. Oradan devam et.

Merhaba, ben bilgisayarı sıfırlayacağım. C:'ye kurulu, ben e: Diskindeki dosyaların kalması lazım nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Bende geçen benzer bir durumda kalmıştım Monster laptopumla. Rufus ile uğraşmaya gerek var mı bilmiyorum ama ben hiç uğraşmadan Windows'un kendi sitesinden ISO dosaysını USB belleğe yazmıştım. Aracı indir kısmına tıklayınca oluyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan yapmıştım işlemimi. Hiç Boot'a falan girmedim.
Merhaba, ben bilgisayarı sıfırlayacağım. C:'ye kurulu, ben E: diskindeki dosyaların kalması lazım nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Birde sadece C diskini boşaltın. E'ye dokunmayın ki bilgiler gitmesin.

Hocam mümkünse görselle anlatır mısınız PC hiç kurmadım ve sıfırlamadım ondan bilmiyorum e diskinde önemli veriler var yanlışlıkla tamamen silmek istemiyorum.
https://www.technopat.net/2015/08/03/windows-10-usb-yazma/ Önce USB hazırlayın,

Bak şimdi Sürücü 0 ve 1 var bunlardan birisi C birisi E diskin. GB'ları kontrol ederek C olan diski "sil de bitince sonra yeni de". 2-3 tane gene sürücü diye yedek diskleri oluşturacaktır. Genelde 500 MB falan olur. Sen direk en büyük olana kuracaksın. Onları yaptıktan sonra ileri de direk kurulum başlar. Sonrasında Windows açılınca hemen Update yap, ekran kartını, chipsetini, ağ kartını ve sonra diğerlerini kur. Yapamazsan gene konu aç.

Fotoğraf örnektir, sayılar değişebilir.
Inkedwindows_LI.jpg

Çözüm
https://www.technopat.net/2015/08/03/windows-10-usb-yazma/ önce USB hazırlayın,

Bak şimdi sürücü 0 ve 1 var bunlardan birisi C birisi e diskin. GB'ları kontrol ederek C olan diski "sil de bitince sonra yeni de". 2-3 tane gene sürücü diye yedek diskleri oluşturacaktır. Genelde 500 MB falan olur. Sen direk en büyük olana kuracaksın. Onları yaotıktan sonra ileride direk kurulum başlar. Sonrasında Windows açılınca hemen Update yap, ekran kartını, chipsetini, ağ kartını ve sonra diğerlerini kur. Yapamazsan gene konu aç.

fotoğraf örnektir, sayılar değişebilir.
Eki Görüntüle 1035004

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı