Windows 10 21H1 Insider deneyimleriniz

Arkada sadece KIS var. Onun dışında herhangi bir tarayıcı, yazılım vb. açık değil.
Ayrıca NTLite vb. ile düzenlemeden kurdum.
Eki Görüntüle 919992

Gayet iyi, herhangi bir sıkıntım yok. (y)

NOT: Gerçi ''WindowsApps'' klasörünü silmiştim ama belirtmeyi unutmuşum.
Şuan LTSC sürümünden daha kararlı ve stabil gibi geldi.

@MisakiTaro seninle her yaptığım işte aha bu sefer kesin patladık diyorum tam son anda patlayacak gibi olup, çok daha iyi sonuçlara ulaşıyoruz. :rolleyes:
1615634265466.png

Bakalım TruckersMP Duisburg-Calais arasında hala 35 FPS görebilecek miyim.

Şuan LTSC sürümünden daha kararlı ve stabil gibi geldi.

@MisakiTaro seninle her yaptığım işte aha bu sefer kesin patladık diyorum tam son anda patlayacak gibi olup, çok daha iyi sonuçlara ulaşıyoruz. :rolleyes:
Eki Görüntüle 920008
Bakalım TruckersMP Duisburg-Calais arasında hala 35 FPS görebilecek miyim.
CS dener misiniz?

Gördüğüm üzere çok büyük bir performans artışı söz konusu. Eğer beta sürümü olmasaydı direkt geçerdim. Tüm programlarda stabil çalışacağına dair şüphelerim var.
Aslında tam performans artışı Cyberpunk 2077, Battlefield 5 veya Metro Exodus gibi bir oyunda görülebilir. Örneğin Low'da 60 FPS alan birisi bu beta sürümünde kaç alır acaba?

Hocam alıntıladım mesajı bir baksaydınız Bench testi sonucunu bıraktım. Normal oyun içerisinde daha yüksek değerler kayıt ediyorum.
Beta geçmenizi tavsiye ederim developer açıkçası bug kaynıyor.

WHQL 461.40 sürümünde FPS değerlerim düşüklüğünü @MisakiTaro hatırlar ortalama 219 FPS değerini alıyordum.

Eki Görüntüle 919961
Şu an test ettiğimde ise bu değeri kayıt ettim. FH4 deneyeceğim şimdi.
Eki Görüntüle 919971
@MisakiTaro FH4 artık açılmıyor bu ekrandan sonrası yok. :(
Hata raporunu nasıl oluşturacağım bu MS Store uygulamalarının saçmalığını bilirsiniz.
Tüm programlarda stabil çalışacağına dair şüphelerim var.
MS Store uygulamaları sorun yarattı yavaş yavaş bazıları çalışmaya başladı.

Not: Beta da kullanıyorum, hiçbir FPS artışı yaşayamadım maalesef :( sistemim düşük olduğu için olabilir ya da eksik şeyler yapmış olabilirim.

21H1'i NTLite ile düzenledim ve ''WindowsApps''i kaldırdım. Bilgisayarla gelen uygulamalar:
1..png

Bütün sürücüleri ve programlarımı kurduktan sonraki hali (Kaspersky IS arkada çalışıyor):
Adsız.png

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    15,6 KB · Görüntüleme: 83

Geri
Yukarı