Windows 10 21H1 Insider deneyimleriniz

Gerçekten 20H2 sürümüne oranla çok düşük bir bellek kullanımı söz konusu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Jotariel ISO dosyasından gereksiz uygulamaları, Defender ve Cortana'yı kaldırdım. Gereksiz hizmetleri devre dışı bıraktım ve gizlilik ayarlarını düzenledim. Kurulum sonrasında da ''WindowsApps'' klasörünü kaldırdım. 21H1 kendisi zaten harika performansa sahipken durum böyle oldu.

20H2'ye aynı işlemleri yapsam da bu kadar az kaynak kullanmıyordu. ISO'yu yakında paylaşacağım sistemde bir sorun çıkmazsa.

@Jotariel ISO dosyasından gereksiz uygulamaları, Defender ve Cortana'yı kaldırdım. Gereksiz hizmetleri devre dışı bıraktım ve gizlilik ayarlarını düzenledim. Kurulum sonrasında da ''WindowsApps'' klasörünü kaldırdım. 21H1 kendisi zaten harika performansa sahipken durum böyle oldu.

20H2'ye aynı işlemleri yapsam da bu kadar az kaynak kullanmıyordu. ISO'yu yakında paylaşacağım sistemde bir sorun çıkmazsa.
Elinize sağlık, başarılı. 👍
Darısı 21H2 sürümüne. :)

DecChannel.png

Benim Windows crack olduğu için mi geçemiyorum bu kanalda olmam lazım değil mi?

Nasıl yaptığınızı paylaşabilir misiniz?
Ne gibi ?
Bellek ve stabilize konusunda çok başarılı. Ancak daha hatalar ile dolu olduğunu söyleyeyim 21H2'nin 21H1'de daha karşılaşmamıştım ona geçebilirsiniz.
21H2 nasıl? 21H1 için yazmıştım ben.

Nasıl yaptığınızı paylaşabilir misiniz?
Buraya katılın daha sonra 21H1 için betayı 21H2 için developer seçiniz.
Tavsiyem 21H1 üzerine.
Pencere animasyonları, ve yeni logo stilleri hoşuma gitti ancak hatalar ile baş başasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı