Windows 10 22H2 mi 19H2 mi yüklenmeli?

ShunsuiK

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER
Anakart
Gigabyte H470M K
İşlemci
İ5-11400F
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar sorunum şu ki PC'yi yeni aldım ve Windows 11 ile geldi. Windows 11'i beğenmediğim için Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum ama bu Windows 10 normal Windows 10 değil özel yapılmış Türk biri tarafından. Aşağıya linkini koyacağım. Onu indireceğim oyun için. Oynayacağım oyunlar Apex Legends, Valorant, CS2, Fortnite, DotA 2. Eğer bu Windows 10'u kurmamı istemezseniz bana başka bu şekil önerebileceğiz Windows 10 var mı? Bekliyorum iyi günler iyi akşamlar.

Bu sisteme Windows 10 22H2 oneririm.

Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar sorunum şu ki PC'yi yeni aldım ve Windows 11 ile geldi. Windows 11'i beğenmediğim için Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum ama bu Windows 10 normal Windows 10 değil özel yapılmış Türk biri tarafından. Aşağıya linkini koyacağım. Onu indireceğim oyun için. Oynayacağım oyunlar Apex Legends, Valorant, CS2, Fortnite, DotA 2. eğer bu Windows 10'u kurmamı istemezseniz bana başka bu şekil önerebileceğiz Windows 10 var mı? Bekliyorum iyi günler iyi akşamlar.

Hocam o sistem için pek de kasmaya gerek yok ama siz istediniz diye Windows 10 LTSC.

Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar sorunum şu ki PC'yi yeni aldım ve Windows 11 ile geldi. Windows 11'i beğenmediğim için Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum ama bu Windows 10 normal Windows 10 değil özel yapılmış Türk biri tarafından. Aşağıya linkini koyacağım. Onu indireceğim oyun için. Oynayacağım oyunlar Apex Legends, Valorant, CS2, Fortnite, DotA 2. Eğer bu Windows 10'u kurmamı istemezseniz bana başka bu şekil önerebileceğiz Windows 10 var mı? Bekliyorum iyi günler iyi akşamlar.
Modlanmış Windows sürümlerinin içinden her şey çıkabilir. Ki sisteminiz gayet iyi, buna gerek bile yok. Windows 11 sevmiyorsanız Microsoft'un sitesinden indireceğiniz Windows 10 22H2 sürümü ile devam edebilirsiniz ama eninde sonunda Windows 11 kullanmak zorunda kalacaksınız.

Sisteminiz gayet iyi, 22H2 indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı