Windows 10 64-bit Kurmak

katmel

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayarım Windows 7 Ultimate 32 bit. Ben bunu Windows 10 64 bit yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem 64 bit destekliyor demişsin. Sistemin destekliyorsa temiz bir 64 bit atman daha iyi olacaktır.
temiz bir formatı nasıl atıcam işte. Windowsun sitesinden MediaCreationTool diye birşey indirdim iki seçenek veriyor biri şimdi yükselt öbürü başka bir bilgisayara yükle gibisinden birşey yazıyor ne yapmam lazım ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde anlatır mısın ?

temiz bir formatı nasıl atıcam işte. Windowsun sitesinden MediaCreationTool diye birşey indirdim iki seçenek veriyor biri şimdi yükselt öbürü başka bir bilgisayara yükle gibisinden birşey yazıyor ne yapmam lazım ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde anlatır mısın ?
Burayı incele format atmayı öğrenmek istersen youtube ta bir sürü video var onları izleyerek öğrenmen daha iyi olur buradan okuyarak öğrenmeyle yarı yolda kalırsın.
Ayrıca verdiğim linkteki videoları da izlersen sana bir şeyler katacağına eminim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı