Windows 10 64-bit Kurmak

Burayı incele format atmayı öğrenmek istersen youtube ta bir sürü video var onları izleyerek öğrenmen daha iyi olur buradan okuyarak öğrenmeyle yarı yolda kalırsın.
ona baktımda fazla birşey anlamadım. Aslında ben bunda önce bi konu daha açtım ve orada cs go'yu windows 10 64 bitte oynamamı tavsiye ettiler ( 32 bitte çalışmayı durdurdu hatası veriyor ) bende onun için sordum. Windows 7 atsamda olur herhalde. Şimdi ben windows 7'nin 64 bit formatını indirsem 32 bit sisteme direkt olarak kurabilir miyim ?

Son düzenleme:
ona baktımda fazla birşey anlamadım. Aslında ben bunda önce bi konu daha açtım ve orada cs go'yu windows 10 64 bitte oynamamı tavsiye ettiler ( 32 bitte çalışmayı durdurdu hatası veriyor ) bende onun için sordum. Windows 7 atsamda olur herhalde. Şimdi ben windows 7'nin 64 bit formatını indirsem 32 bit sisteme direkt olarak kurabilir miyim ?
Donanımın destekliyorsa kurabilirsin tabi ki donanımın destekliyor mu onu bir öğren bunlar basit konular youtube tan hepsini bulabilirsin araştırırsan.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Öğrendikten sonra buradan indirebilirsin indirme linkleri burada var.
buradan iso dosyasını indirdikten sonra işin rufusla USB'ye veya DVD'ye yazdırmak ve bilgisayarı yardığın aygıttan başlatmak sonrasında adımları izleyerek devam etmen gerek disk silme ekranında şuandaki sistemin yüklü olduğu diski sil diğer diskteki bilgilerin onemli ise durabilir.
Önemsizse onuda silip tertemiz bir kurulum yapman daha iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı