Windows 10/8.1 A4 TECH PK-635 driver

Yener Kayahan

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Girişimci
Merhaba. Windows 8.1'de kamerayı çalıştıramadık. Donanım kimliği bu, driverları nasıl bulabilirim?

Kod:
USB\VID_0AC8&PID_303B&REV_0100
USB\VID_0AC8&PID_303B

Son düzenleyen: Moderatör:
yükleme bitmiyor bağlantı sıfırlanıyor. başlangıçta da 20kb ile indiriyor. başka server war mıdır? kendi sitesinden de indiremedim malesef.
Aradan çok zaman geçmiş ama Internet Download Manager ile sorunsuz indirilebiliyor fakat sürücüyü yükleyip yeniden başlatmama rağmen ürün device managerda hala tanımsız gözüküyor.
(Windows 10 1909)

Arkadaşlar ilgili driver Windows 10da çalışıyor driver yükleniyor. A4 techin kendi aplikasyonu olan AMCAp da görüntüyü alabiliyorsunuz. Ancak Windowsun kendi kamera programında kameranızı bulamıyoruz diyor. Bunun sebebi de aygıt yöneticisinde "Kamera" sekmesi altında değil, "Görüntüleme aygıtları" sekmesinde görünmesinden kaynaklı yani scanner ların olduğu sekmeye atıyor. Bununla ilgili bir konu ve araştırmama rağmen neden görüntüleme aygıtlarına atıyor da kamera sekmesinin altına almıyor onu bulamadım. Kamera altına almayınca bazı programlar kamera yokmuş gibi davranıyor zoom gibi .

Arkadaşlar ilgili driver Windows 10da çalışıyor driver yükleniyor. A4 techin kendi aplikasyonu olan AMCAp da görüntüyü alabiliyorsunuz. Ancak Windowsun kendi kamera programında kameranızı bulamıyoruz diyor. Bunun sebebi de aygıt yöneticisinde "Kamera" sekmesi altında değil, "Görüntüleme aygıtları" sekmesinde görünmesinden kaynaklı yani scanner ların olduğu sekmeye atıyor. Bununla ilgili bir konu ve araştırmama rağmen neden görüntüleme aygıtlarına atıyor da kamera sekmesinin altına almıyor onu bulamadım. Kamera altına almayınca bazı programlar kamera yokmuş gibi davranıyor zoom gibi .
Geç oldu ama bu nasıl kamera altına alınıyor bulabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı