Windows 10 Açılırken İşletim Sistemi Seç Sorusu

Nazmi Ökden

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Profil Kapağı
1525903830
asdasdasdsad.jpg

Konu eski ama yazmak istedim 2 adet HDD var birinde Windows 7 diğerinde windows 10 var windows 10 HDDformat atınca windows 7 de açılmıyor bu program bunu düzeltir mi

Merhabalar. Ben Hometech EBOX-C adlı cihazı aldım ve sıfırlamayı başlattım. O arada elektrik gitti ve cihaz sıfırlama yaparken kapandı. Şu an fotoğraftaki gibi oluyor ikisinden birini seçtiğim zaman yeniden başlıyor ve aynı ekran bir daha çıkıyor. Sürekli böyle oluyor ve bilgisayar açılmıyor hep bu ekran geliyor. Yazdığınız çözümlere baktım ama bilgisayar açılmadığı için deneyemedim. Yardım edebilir misiniz?

image.jpg

Merhabalar. Ben Hometech ebox-c adlı cihazı aldım ve sıfırlamayı başlattım. O arada elektrik gitti ve cihaz sıfırlama yaparken kapandı. Şu an fotoğraftaki gibi oluyor ikisinden birini seçtiğim zaman yeniden başlıyor ve aynı ekran bir daha çıkıyor. Sürekli böyle oluyor ve bilgisayar açılmıyor hep bu ekran geliyor. Yazdığınız çözümlere baktım ama bilgisayar açılmadığı için deneyemedim. Yardım edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 680756

Ben de aynı sorunu yaşıyorum ya.
Merhabalar. Ben Hometech EBOX-C adlı cihazı aldım ve sıfırlamayı başlattım. O arada elektrik gitti ve cihaz sıfırlama yaparken kapandı. Şu an fotoğraftaki gibi oluyor ikisinden birini seçtiğim zaman yeniden başlıyor ve aynı ekran bir daha çıkıyor. Sürekli böyle oluyor ve bilgisayar açılmıyor hep bu ekran geliyor. Yazdığınız çözümlere baktım ama bilgisayar açılmadığı için deneyemedim. Yardım edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 680756
Aynı sorunu yaşıyorum ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı