Windows 10 "işletim sistemi seç" hatası

caqatayy0

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarı sifirlarken 3 saat falan %39'da kaldi ve sonra kapandı. Yeniden açtıgımda da sürekli bu ekran geliyor ve neye basarsan basayım önce Windows açılış ekranı geliyor sonra yeniden bu sayfaya atıyor. Ne yapmam lazım?

16286954409776269898429129628833.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir format USB'si ile tüm diski ve eğer varsa tüm disk bölümlerini biçimlendirin ve Windows'u baştan yükleyin. Muhtemelen çözülecektir ancak tüm verileriniz de silinecektir, bu yüzden yedekleriniz varsa yapın.

Bir format USB'si ile tüm diski ve eğer varsa tüm disk bölümlerini biçimlendirin ve Windows'u baştan yükleyin. Muhtemelen çözülecektir ancak tüm verileriniz de silinecektir, bu yüzden yedekleriniz varsa yapın.

Hocam dediğinizi yapmam için masaüstüne ulaşam gerekiyor mu çünkü ulaşamıyorum sadece fotoğrafını koyduğum ekranda kalabiliyorum.
Bir Windows kurulum USB yapın daha sonra format atın ama herhangi bir biçimlendirme yapmayın.

Hocam formatı nasıl atacağımla alakalı bir video var mı fazla bilmiyorum bu işleri ayrıca masaüstüne ulaşmam gerekmiyor değil mi format için sadece bu ekran da kalabiliyorum çünkü.

Hocam ben Windows'u diğerlerinin üzerine yükleyin demedim diski biçimlendirin dedim.

Sorun orada disk biçimlendirme yapılmayacak. Yapmadan direk yüklersen Windows da sana diyecek zaten veriler Windows.old da taşınacak diye.
Hocam dediğinizi yapmam için masaüstüne ulaşam gerekiyor mu çünkü ulaşamıyorum sadece fotoğrafını koyduğum ekranda kalabiliyorum.

Hocam formatı nasıl atacağımla alakalı bir video var mı fazla bilmiyorum bu işleri ayrıca masaüstüne ulaşmam gerekmiyor değil mi format için sadece bu ekran da kalabiliyorum çünkü.
Yeni bir konu açın ben anlatırım. 2.bilgisayarınızla bir format diski oluşturun.

Sorun orada disk biçimlendirme yapılmayacak. Yapmadan direk yüklersen Windows da sana diyecek zaten veriler Windows.old da taşınacak diye.

Onu ben de biliyorum hocam :)

Masaüstüne ulaşan 2. bir bilgisayarla yapabilirsiniz. Eğer yoksa bir tanıdığınızdan geçici olarak alıp yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı