Windows 10 "işletim sistemi seç" hatası

caqatayy0

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarı sifirlarken 3 saat falan %39'da kaldi ve sonra kapandı. Yeniden açtıgımda da sürekli bu ekran geliyor ve neye basarsan basayım önce Windows açılış ekranı geliyor sonra yeniden bu sayfaya atıyor. Ne yapmam lazım?

16286954409776269898429129628833.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı sifirlarken 3 saat falan %39'da kaldi ve sonra kapandı. Yeniden açtıgımda da sürekli bu ekran geliyor ve neye basarsan basayım önce Windows açılış ekranı geliyor sonra yeniden bu sayfaya atıyor. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1134793

Herhangi bir sürümü seçin/açıldıktan sonra aramaya (gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle) yazıp tıklayın/ Başlangıç ve kurtarmanın altında ki ayarlara tıklayın/ işletim sistemi listesini görüntüle tikini kaldırın. Windows'u kullanabiliyor musunuz?

Herhangi bir sürümü seçin/açıldıktan sonra aramaya (gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle) yazıp tıklayın/ Başlangıç ve kurtarmanın altında ki ayarlara tıklayın/ işletim sistemi listesini görüntüle tikini kaldırın.

Hocam o şekilde sadece açılırkenki görüntüden kurtulmuş olur. Eğer iki tane Windows kurduysa birini silmesi daha iyi olacaktır.

Herhangi bir sürümü seçin/açıldıktan sonra aramaya (gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle) yazıp tıklayın/ Başlangıç ve kurtarmanın altında ki ayarlara tıklayın/ işletim sistemi listesini görüntüle tikini kaldırın. Windows'u kullanabiliyor musunuz?
Sıkıntı o zaten açamıyorum bilgisayarı masaüstüne giremiyorum sürekli buraya atıyor

2 tane işletim sistemi kurduğunu sanmıyorum öyle bir şey olsaydı farklı disk numaralarına sahip olurdu.
İşletim sistemi vs. kurmadım zaten Windows ayarlarından sıfırladım ama şu an bu ekran da kaldı neye basarsam basayım siyah ekran gelip yeniden bu sayfaya atıyor
Diğer seçenekler ekranına tıklayıp tekrar format atmayı deneyin.

Oraya nereden tıklayacağım sadece Windows seçme var.

İşletim sistemi vs. kurmadım zaten Windows ayarlarından sıfırladım ama şu an bu ekran da kaldı neye basarsam basayım siyah ekran gelip yeniden bu sayfaya atıyor

Windows kurulum CD/USB niz var mı?

Ekran Görüntüsü (18)_LI.jpg

Geri
Yukarı