Windows 10 Alt+Tab yapınca ana ekran gelmiyor

Öncelikle selamlar.
Son 2 aydır artık çileden çıkarmaya başlayan bir hata ile karşılaşıyorum.
Gerekli görüntüleri koyacağım.
Son 2 aydır Minecraft'a basıyorum arka plana geliyor, Alt+Tab yapınca da gözüküyor fakat ana ekrana gelmiyor ve Alt+Tab ile üzerine gelince de ekrana gelmiyor. Bu haftalarda da bu sefer denetim masasında aynı hata oldu hiçbir şekilde girmiyorum.
İnternette bulamadım çok yardımınıza ihtiyacım var tek güvendiğim yer burası sizlere şimdiden teşekkür ederim 😊.
Arkadaşlar acil yardım lazım ya da site admin veya moderatörleri olaya müdahale edebilir misiniz ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Enteresan bir durum. Arkada çalışan saçma yazılımları kontrol ettiniz mi görev yöneticisi üzerinden? En kötü kafanız rahatlasın diye temiz kurulum yapın derim. İlk kez duydum.
Teşekkürler. Bu sorunu tanıdığınız biri varsa sorabilir misiniz bu siteden , şu ana kadar sadece siz cevap verdiniz.
Enteresan bir durum. Arkada çalışan saçma yazılımları kontrol ettiniz mi görev yöneticisi üzerinden? En kötü kafanız rahatlasın diye temiz kurulum yapın derim. İlk kez duydum.
Teşekkürler. Bu sorunu tanıdığınız biri varsa sorabilir misiniz , bu siteden şu ana kadar sadece siz cevap verdiniz.

Sorun tam olarak açılan uygulamanın ekrana gelmemesi mi?

Ekleyeceğim isimler; @MayCrasH, @Emir M.

Siz temiz USB'nizi hazırlayın ve Rufus programını indirin. Windows 10 orijinal mi?

Aynı hatanın denetim masasında da olması ilginç. Format atabilirsiniz sıkıntı olmayacaksa.

Minecraft tam ekran modundayken alt+tab kısayolunu kullandığımda ben de aynı sorunu yaşıyorum ama denetim masası gibi tam ekran olmayan bir uygulamanın aynı sorunu yaratması çok garip. Bence sen en temizi işletim sistemini baştan kur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı