Windows 10: AMD Adrenalin kurulumu sonrası mavi ekran

Sofiyev

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarıma Windows 10 kurduğumdan beri bu sorunla karşılaşıyorum. Sorun tam olarak şöyle:

Bilgisayara Windows 10 kurdum, her şey sıkıntısız çalışıyor. AMD Adrenalin ( ekran kartı sürücüsü ) kurduktan sonra dizüstünün şarjını çıkarır çıkarmaz bu ekranla karşılaşıyorum.
IMG_20191002_214743.jpg

Sorun galiba ekran sürücüsünde, sürücüyü kurmasam şarjda ve şarjda olmadan sorunsuz çalışıyor. Ama sürücüden sonra sadece şarjda çalışıyor. Şarj kablosunu çıkardıktan hemen sonra yukarıdaki ekran çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu notebook`u aldığımda ben de win7 kurdum ama bileşenlerin sürücüleri sadece win10 destekliyordu, o yüzden win10 kullanmak zorunda kaldım. Sürücülerle ilgili herhangi bir problem çıktı mı?
Windows 7 ultimate kurdum aygıt yöneticisinden baktığımda sadece kurulamayan Acer Airplane mod var önemli olanlar kurulu geldi usb 3.0 vs

RX 570 kartım var, adrenalin sürümlerinde Chrome üzerinden video izlerken (özellikle Youtube) mavi ekran hatası alıyorum, oyunlarda herhangi bir sorun yok. Crimson sürümü yüklediğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum, çözüm önerisi olan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı