Windows 10 AVG antivirüs silinmiyor

@gazwiez neden kızgınv atıyorsun sebep?

Kardeş kızgın ifade atmadım yanlışlıkla olmuştur üzüntü ifadesiydi kusura bakma
@gazwiez neden kızgınv atıyorsun sebep?

Kardeş kusura bakma kızgın işareti yapmadım yanlışlıkla olmuştur. Ben programi sildim Avast'la yalnız kalıntıları kaldı kayıt defterinde onları silemiyorum bu program onlari klasörü silebilir mi?
@Ömer Emin ve @gazwiez, ne diye arkadaşa kızgın ifade attınız ki?🤔
Şahsen IObit unistaller tüm inatçı ve kaldırılamayan her türlü yazılım kaldırabilinir.

Yazılımı kaldırdım artık klasorler kaldı onları kaldıramıyorum kayıt defterinde de var onları bu program siler mi daha doğrusu klasörü siler mi?

Son düzenleme:
Denetim masasından kaldırdım Avast programıyla sildim ama kalıntıları kaldı dosya halinde bir de kayıt defterinde onları silemiyorum:(

Programı yeniden kurup bir Uninstaller programıyla kaldırmayı deneyin. Tavsiye olarak Hibit Uninstaller olabilir.
Normal kaldırmada arkada kalıntılar bırakabilir. Bu kalıntılar sistemde uyumsuzluk, çakışma gibi sorunlara neden olmuyorsa kalıntıları kaldırmanın çok da bir önemi yok aslında.

Programı yeniden kurup bir Uninstaller programıyla kaldırmayı deneyin. Tavsiye olarak Hibit Uninstaller olabilir.
Normal kaldırmada arkada kalıntılar bırakabilir. Bu kalıntılar sistemde uyumsuzluk, çakışma gibi sorunlara neden olmuyorsa kalıntıları kaldırmanın çok da bir önemi yok aslında.

Aslında bende öyle düşündüm programi kurayım tekrardan sonra dediğiniz programla kaldırayım bu program tüm kalıntıları siliyor değil mi geride bir şey bırakmiyor.

@Kvnc44, elbette siliyor, hatta kaldırma işleminden sonra soruyor, o kısımda kaldırdığın yazılıma ne varsa tüm kalıntıları kaldırıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı