Çözüldü AVG silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alperenizma

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar denemek için indirmiştim ama silmeye kalkışınca da silemedim. Kaldırmaya çalışsam da kaldırılmıyor. Dosya konumuna gidip bütün dosyalarını silmeye çalışınca da aşağıdaki hatayı veriyor. Program ve özelliklerde de uygulama gözükmüyor.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@paWel Güvenlik yazılımları Revo gibi araçlarla kaldırılmamalıdır.

Bunu kullanmalıydınız ama keşke elle silmeseydiniz.
Normal elle sildim ama silinmedi olarak gösterdi anlayamadım arka planda hala çalışıyordu. Bunu da indirmiştim ama nafile.

Arkadaşlar denemek için indirmiştim ama silmeye kalkışınca da silemedim. Kaldırmaya çalışsam da kaldırılmıyor. Dosya konumuna gidip bütün dosyalarını silmeye çalışınca da aşağıdaki hatayı veriyor. Program ve özelliklerde de uygulama gözükmüyor.

Eki Görüntüle 1834053
Neden Denetim masası denilen "antik bir Araç" varken el ile silmeye çalışıyorsunuz. Evet el ile silebilir misiniz? Silebilirsiniz ama AV'nin arkada çalışan uygulamarını kapatıp başlangıçta başlamasını engelleyerek silebilirsiniz tabii kalıntı bırakmanız muhtemel.

Sağ tık çıkış? Güvenli modda başlatma?
Sağ tık çıkış yapsanızda Avast'ın arkada çalışmasına pek engel olmuyor (kullanırken en sinir olduğum özelliği buydu). Revo Güvenli modda açılamayabiliyor. (Ben denediğimde çalıştıramamıştım. Belkide Win 11'den dolayıdır. Eski Windows sürümlerinde çalışabiliyor.) Revo bir sürü kalıntı bırakıyor Avast'ın bir sürü yere yayılan datası var. En kötü arkada çalışan unsecapp.exe sorunu var.

Neden Denetim masası denilen "antik bir Araç" varken el ile silmeye çalışıyorsunuz. Evet el ile silebilir misiniz? Silebilirsiniz ama AV'nin arkada çalışan uygulamarını kapatıp başlangıçta başlamasını engelleyerek silebilirsiniz tabii kalıntı bırakmanız muhtemel.

Sağ tık çıkış yapsanızda Avast'ın arkada çalışmasına pek engel olmuyor (kullanırken en sinir olduğum özelliği buydu). Revo Güvenli modda açılamayabiliyor. (Ben denediğimde çalıştıramamıştım. Belkide Win 11'den dolayıdır. Eski Windows sürümlerinde çalışabiliyor.) Revo bir sürü kalıntı bırakıyor Avast'ın bir sürü yere yayılan datası var. En kötü arkada çalışan unsecapp.exe sorunu var.
Nefret ettiğim bir AV AV hissinden çok virüs hissi veriyor ve haklısınız ben bile 8 yaşında iken sağ tık yapıp kısayolu silmeye çalışmıyordum.

Nefret ettiğim bir AV AV hissinden çok virüs hissi veriyor ve haklısınız ben bile 8 yaşında iken sağ tık yapıp kısayolu silmeye çalışmıyordum.
Kötü bir AV değil ben severek uzun bir süre kullandım. Biraz silmesi külfetli onun dışında veritanı olsun , koruması olsun , desteği olsun iyi bir AV. Çok memnunsuz olduğumu söyleyemem ama kullanıcı bazen bazı şeylerde zorlayabiliyor.

@paWel Güvenlik yazılımları Revo gibi araçlarla kaldırılmamalıdır.

Bunu kullanmalıydınız ama keşke elle silmeseydiniz.
Çok gariptir ki tekrar indirdim bu sefer sildi. Ben mi yanlış yerden indirdim anlamadım. Teşekkürler.

Ne yazık ki ikisi de olmadı. Revo uninstall AVG'yi göstermedi silme yerinde.
AVG Clear diye bir şey var hiç duydunuz mu?

Not: Bu bilgisayarınızdaki AVG'ye dahil tüm dosyaları silecek kayıt defteri kalıntıları kalabilir bizzat CCleaner bunları temizler.

Hocam aynı sorunu zaten bende AVG'de sorun yaşarken yapmıştım Denetim masasından kaldırmama rağmen kaldırılmıyor ki güzel AVG arkadaşımız

Geri
Yukarı