Windows 10 başlat menüsü ve arama kısmı sürekli yukarıya kayıyor

Bust3d

Kilopat
Daha fazla  
Bazen bu sıkıntı ortaya çıkıyor ve yeniden başlatma yapana kadar devam ediyor. Sadece başlat, arama kısmı ve bildirim kısmında bu sıkıntı var fark ettiğim kadarı ile. Klasörler, tarayıcı veya uygulamalarda vs bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır? Virüsle ilgili bir olay mı yoksa Windows'un bir hatası mıdır sizce?

video

Bazen bu sıkıntı ortaya çıkıyor ve yeniden başlatma yapana kadar devam ediyor. Sadece başlat, arama kısmı ve bildirim kısmında bu sıkıntı var fark ettiğim kadarı ile. Klasörler, tarayıcı veya uygulamalarda vs bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır? Virüsle ilgili bir olay mı yoksa Windows'un bir hatası mıdır sizce?

video

Konuyu hortlatma gibi oluyor ama başka bu problemi yaşayanlar için usblerinizi kontrol edin oyun kolu direksiyon vs. sebep oluyor bu soruna çıkarırsanız düzelecektir.

Konuyu hortlatma gibi oluyor ama başka bu problemi yaşayanlar için USB'lerinizi kontrol edin oyun kolu direksiyon vs. sebep oluyor bu soruna çıkarırsanız düzelecektir.

Klavye, fare, kulaklık dışında bir şey bağlı değil ama artık takmıyorum olan olayı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı