Windows 10 bilgisayar kapalı iken nasıl kurulur?

valheim

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarım açılmıyor. Ben başka bir bilgisayardan flash belleğe kursam benim bilgisayarıma nasıl kurabilirim ve kaç GB flash bellek gerekir?

Bilgisayarınız açılmıyordan kastınız nedir? Bilgisayara güç mü gelmiyor? Bilgisayara güç geliyor ama Windows mu açılmıyor? BIOS ekranı geliyor mu? Eğer güç geliyor ve BIOS ekranı da geliyorsa format atabilirsiniz.

Telefondan ISO 2 USB uygulamasıyla ISO dosyasını USB'ye yazdırabilirsiniz. Başka bir bilgisayardan da yazdırabilirsiniz.

USB hazırlamak için:

Format atmak için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurmak için bilgisayarın açılması lazım diye biliyorum. Açılmıyor derken tuşa bastığınızda açılmıyor mu? Harddisk'de bir sıkıntı çıkmış olabilir mi?

Bilgisayarınız açılmıyordan kastınız nedir? Bilgisayara güç mü gelmiyor? Bilgisayara güç geliyor ama Windows mu açılmıyor? BIOS ekranı geliyor mu? Eğer güç geliyor ve BIOS ekranı da geliyorsa format atabilirsiniz.

Telefondan ISO 2 USB uygulamasıyla ISO dosyasını USB'ye yazdırabilirsiniz. Başka bir bilgisayardan da yazdırabilirsiniz.

USB hazırlamak için:

Format atmak için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kurmak için bilgisayarın açılması lazım diye biliyorum. Açılmıyor derken tuşa bastığınızda açılmıyor mu? Harddisk'de bir sıkıntı çıkmış olabilir mi?
Bios'a kadar açılıyor fakat windows açılmıyor. Attığınız şey umarım olur.

USB hazırlamak için:

Format atmak için:

Bunları yaptım fakat Windows'u kurarken disk seçme yerinde depolamaları açamıyorum. GPT olması gerekmiş. Nasıl düzeltirim?

Fotografdaki gibi diskler gözüküyor bende HDD ve SSD iki tane disk var. Bunlara tiklayinca, bu disk GPT olmasi gerek diyor. ( Şu an kendimden fotoğraf atamıyorum kusura bakmayın.)

(Sorunun aynısı bir fotoğraf buldum.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210314-175806_Chrome.jpg
    Screenshot_20210314-175806_Chrome.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_20210314-180455_YouTube.jpg
    Screenshot_20210314-180455_YouTube.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı