Windows 10 birden fazla format atılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu Rufus ayarlıyor. Ellemenize gerek yok.

Çok teşekkürler. İyi forumlar kolay gelsin. Hocam son bir soru daha soruyorum. PC'de virüs vardı önceden temizlemiştim. Şu an USB belleğe ISO dosyası hazırlasam virüs bulaşır mi? Ya da virüs varsa riski var mı?

Çok teşekkürler. İyi forumlar kolay gelsin. Hocam son bir soru daha soruyorum. PC'de virüs vardı önceden temizlemiştim. Şu an USB belleğe ISO dosyası hazırlasam virüs bulaşır mi? Ya da virüs varsa riski var mı?
Zaten Rufus biçimlendirme yapıyor.

Zaten Rufus biçimlendirme yapıyor.

Hocam USB için yapıyor da, hani PC'de virüs varsa diyelim ISO dosyası hazırlarken ya da bunu USB belleğe atarken ISO dosyasına ya da USB belleğe virüs bulaşma ihtimali var mı? Ya da benim PC'de virüs var diyelim, ben format USB hazırlandığımda sıfırdan kurulum yaparsam Windows 10 temiz kurulumda virüs olma ihtimali var mıdır? Uzattım biraz kusura bakmayın.

Güvenilir yerden inen ISO dosyasında virüs olacağını zannetmiyorum. Bunun için ayrı bir konu da açabilirsiniz. Güvenlik ile ilgili olan arkadaşlar daha iyi bilgiler verebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir yerden inen ISO dosyasında virüs olacağını zannetmiyorum. Bunun için ayrı bir konu da açabilirsiniz. Güvenlik ile ilgili olan arkadaşlar daha iyi bilgiler verebilir.

Teşekkürler yardımlarınız için. Orijinal Windows 10 Pro sahibiyim. Temiz kurulum yaparken key kısmını atladığımda anakart değiştirmedigim sürece key almaya gerek yok değil mi? Sonradan etkinleştir yazısı gelmez diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı