Windows 10 Bulut İndirme "sorun oluştu" hatası

Yanlış bir şey olur diye çünkü ne yaradıklarını bilmiyorum sadece siteden bulduklarımı paylaştım.
EDIT:Yaz bir şey olmaz.
tamam bende youtubeden bakdım win 10 sıfırlama sorunu diye. Bunları yapıp tekrar denicem
Yanlış bir şey olur diye çünkü ne yaradıklarını bilmiyorum sadece siteden bulduklarımı paylaştım.
EDIT:Yaz bir şey olmaz.
Birşey sorcam. Ordan sıfırlama işlemi yapınca tam olarak ne oluyor? Sürücüler falan gidiyormu.

Son düzenleme:
Tamam bende YouTube'dan baktım Windows 10 sıfırlama sorunu diye. Bunları yapıp tekrar deneyeceğim.

Bir şey soracağım. Oradan sıfırlama işlemi yapınca tam olarak ne oluyor? Sürücüler falan gidiyor mu?

Oradan sıfırlamanı önermem daha yeni gördüm fotoyu kusura bakma.(orada sıfırlamak yarı sıfırlamak gibi bir şey virüs falan varsa oradan silinmez yani.)Temiz format atın. Bu arada driverlar hakkında bilgim yok :(.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oradan sıfırlamanı önermem daha yeni gördüm fotoyu kusura bakma.(orada sıfırlamak yarı sıfırlamak gibi bir şey virüs falan varsa oradan silinmez yani.)Temiz format atın. Bu arada driverlar hakkında bilgim yok :(.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam teşekkürler bu videoya da bir göz atıyım yada olmadı yarın okulum var zaten orda bilgisayar hocasına sorarım. Vakit ayırdığın için teşekkürler. Yarın yaparsam haberdar ederim.

Geri
Yukarı