Windows 10, Çıkacak Son Windows Olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Microsoft tarafından gelen bir açıklama, Windows 10’dan sonra bir Windows 11 ya da Windows 12 olmayacağını ortaya koydu. Microsoft’un yazılım geliştiricilerinden Jerry Nixon tarafından Microsoft Ignite konferansında yapılan bir açıklama, şirketin işletim sisteminin geleceğini de ortaya koydu. Nixon’ın açıklamasına göre, Windows 10 işletim sistemi şirket tarafından piyasaya sürülecek son işletim sistemi olacak. Tabii bu, Microsoft’un

Windows 10, Çıkacak Son Windows Olacak Technopat

1076781.gif

Daha fazlası...

Win 10 son sistem çoğunlukla olmaz. Tam sayı olduğundan çok uzun süre kullanılacaktır ancak giderek farklılık ihtiyacı duyacaklardır.
Hedefledikleri ise XP gibi popüler bir işletim sistemi yapmak ve uzun sürelerce vazgeçilmemesini sağlamak ve bunu SP geliştirerek güncellemek olacaktır. Adı SP olmayabilir farklı bir adda da gelebilir ancak yapılmaya çalışılan budur.

Hey gidi koca Windows! Az önce de Windows 8 ilk çıktığında yayınlanan reklam filmi Youtube'de karşıma çıktı. Lenka'nın "Everything at Once" şarkısını kullandıkları reklam filmi. Gözlerim yaşardı.

Cidden şoka giriyorum neredeyim ben? Yoksa rüya mı görüyorum? Windows 10'dan sonra daha güncel işletim sistemi çıkmayacak mı? Microsoft'un sonu mu geliyor? Allah korusun...
Windows 10 ile Directx 12 desteği geleceğini biliyorum ama peki ya Directx 13 ve 14 vs? Gelecek yıllarda biz oyuncu insanlar daha fazla performans isteyeceğiz ve Windows 10 Son sistem mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redstone çıkacak deniliyordu. Windows biter Redstone başlar belki :)

Cidden şoka giriyorum neredeyim ben? Yoksa rüya mı görüyorum? Windows 10'dan sonra daha güncel işletim sistemi çıkmayacak mı? Microsoft'un sonu mu geliyor? Allah korusun...
Windows 10 ile Directx 12 desteği geleceğini biliyorum ama peki ya Directx 13 ve 14 vs? Gelecek yıllarda biz oyuncu insanlar daha fazla performans isteyeceğiz ve Windows 10 Son sistem mi?
Bunları yazacağına keşke makaleyi okusaydın! Vah, vah..

Merak etmeyin arkadaşlar bence de çıkmasına gerek yok...Çünkü zaten update ler bir bakıma sistemi bir üst düzeye çıkartıyor.Windows update adı altında illaki yükseltmeler yapacaktır.

Peki neden desteği 2025'te bitiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı