Windows 10 Kimlere Ücretsiz Olacak?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Microsoft’un Windows 10’u nasıl satacağı ve kimlerin ücretsiz edinebileceği bir açıklamayla kesinlik kazandı. Microsoft’un bu yaz çıkması beklenen yeni işletim sistemi Windows 10 hakkında pek çok haber ve söylenti var. En çok dikkat çeken konulardan biri de, şirketin bu yeni yazılımı hangi koşullarda satacağı meselesi. Bazı söylentilerde Windows 10’un tamamen ücretsiz olarak dağıtılacağı bile iddia

Windows 10 Kimlere Ücretsiz Olacak? Technopat

1139654.gif

Daha fazlası...

Orjinal kullananlar bir yıl içinde geçti diyelim, peki bir yıl sonunda HDD ve Mainboard değişiminde ne olacak?
Asıl sorulması ve cevap isteyen en önemli soru bence.

Peki birkaç sorum olacak cevaplayabilirseniz teşekkür ederim.
1) Ben windows 7 pro kullanıyorum windows 10 pro'ya ilk bir yıl geçtim ikinci yıl aydat verecek miyim?

2) Windows 10'a yükselttim, format atmak istediğimde tekrar windows 7 yükleyip sonra tekrar windows 10'a mı yükselteceğim?

3) İlk iki sorumla ilgili pc değil bu başka bir bilgisayar için soruyorum aldığımda vista olarak aldım windows 7 çıkmamıştı ama ücretsiz windows 7 yüklemesi vardı, windows 7 çıkınca bende yükselttim bu bilgisayarda win10'a geçebilecekmi sonuçta orjinal windows 7 var.

Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı